Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mi a véleményetek az ágyipolos...

Mi a véleményetek az ágyipoloska írtási módszerekről?

Figyelt kérdés

Ágyipoloska


Az elmúlt 1 hétben az egyik közeli ismerősöm szembesült a lakásában ezzel a problémával.

Az előtt soha nem hallott erről a rovarrol, mégis minden racionális érvem ellenére makacsul ragaszkodik a probléma házilag való megoldására. Ami biztos, 1 db. kb. 3X3 m-es kisszoba érintett. Nem hajlandó tudomást venni a tényekről.

Nagy nehezen rávettem, hogy olvasson utána a dolognak, de még mindig félvárról veszi a dolgot. Már egy flakon chemotoxot elhasznált a maga módján. Segítettem kiporszívozni, kimosni az esetleges érintett ruha/ágyneműt, de a fertőzés nem múlt el. Többször mondtam neki, hogy egyedül nem fog működni, szakemberre van szükség. Elutasította. Most ilyennel akar próbálkozni: [link] ... 4010513572 annak ellenére, hogy az én alapos ismereteim birtokában (többször veszekedésbe torkollóan) rámutattam, hogy nem fog működni.

Pro és kontra érveket várok ipari és házi módszerekről.



Forrás:

[link]

[link]

[link]



2015. szept. 9. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:

A poloska fogalmát valamikor az őskorban volt alkalmam megismerni a katonaságnál.

Akkor és ott az volt a tapasztaltabbak vélekedése, hogy a rendszeres és alapos takarítás, minden mindig átmozgatása az egyetlen, ami használ.

2015. szept. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A takarítás nem segít nem a piszokra mennek hanem az emberre.Vannak a boltokban speckó szerek ellene amik megölik de a hatásuk rövid. Rovarirtó szakembert kell hívni az a biztos.
2015. szept. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Addig olvastam, hogy félvárról veszi a dolgokat. Innentől kezdve ne akard osztani az észt, kérlek!
2015. szept. 10. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"A takarítás nem segít nem a piszokra mennek"

Nem is az volt az ideológia mögötte.

2015. szept. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én azt olvastam,hogy a vegyszerek nem használnak,legfeljebb időlegesen. Engem is érdekelne,hogy az Insecticide 2000 valakinek használt volna mégis?Mert mérget nem szeretnék a gyerek miatt bevetni. Márpedig a szakember méreggel dolgozik.

Gőzöléssel próbálom jelenleg,mert a magas hőt nem bírják.

2016. febr. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!