Ismertek-e olyan hasznos fórumokat (könyv, blogok, személyes találkozáson alapuló közösségek), ahol az örökbe fogadott kisgyerekek nevelésével kapcsolatos módszerekről, tapasztalatokról van szó?

Figyelt kérdés
Sokkal több információt találtam az örökbe fogadás módjáról, mint az örökbe fogadott gyerekek nevelésével kapcsolatban.
2015. ápr. 12. 06:36
 1/5 anonim ***** válasza:

alapól úgy gondolom örökbe fogadó szülőként, hogy nem kell máshogy nevelni egy örökbe fogadott gyermeket, mint a sajátot, viszont ez nagyon jó könyv, egy pszichológus írta, aki saját maga is örökbe fogadott, örökbe fogadó szülő is, és örökbe fogadott gyermekek problémáira specializálta magát, sok kis igaz történet van leírva gyerekek problémáiról akik hozzá jártak... több könyvem is van, de magasan ez a leghasznosabb :)



[link]

2015. ápr. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

orokbe.hu

bár gondolom, ezt ismered.

2015. ápr. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A mózeskosár egyesület szervez előadásokat a témában, csak ajánlani tudom őket!

[link]

2015. ápr. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, utána nézek.
2015. ápr. 17. 15:17
 5/5 anonim ***** válasza:

A Mózeskosár Egyesületet én is nagyon ajánlom, ők a legrégebben hazánkban működő ilyen szervezet, és kifejezetten segítségnyújtással, tanácsadással foglalkoznak, klubjaik vannak és elkötelezett vezetőik.


Az orokbe.hu oldal sem rossz kezdetnek, de azért kezeld fenntartásokkal (ahogy a wikipédiával tesz az ember).

2015. ápr. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!