Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Nagyon félek a 2015 szeptember...

Koós Martin kérdése:

Nagyon félek a 2015 szeptember 22-28. közötti világvégétől! Ugye ez csak egy hülyeség? Ugye nem fog bekövetkezni? :' (

Figyelt kérdés

2015. szept. 22. 19:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Most mondod?! Én meg tartós tejet vettem...
2015. szept. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
:DD komoly válaszokat várnék ha lehet. :(
2015. szept. 22. 19:55
 3/12 anonim ***** válasza:
Don't feed the troll!
2015. szept. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Bújj az asztal alá. Ott nem talál meg a Mikulás.
2015. szept. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
Nem kell elhinni,számold meg mennyi világvégét jósoltak az elmúlt években és aztán azt , hogy mennyi következett be.Na igen gondolom a második feladat eredménye 0 és akkor,hogy szépen folytatódjon a 0-lák sorozata nem valószínű,hogy bekövetkezik ,ez csak humbug.
2015. szept. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszi!:) :/ még jól esne pár megnyugtató mondat! mert nagyon félek de komolyan!:D:(
2015. szept. 22. 20:17
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Tudod drágaságom, havonta van világvége, de eddig még egy sem jött be. Ha meg egyszer tényleg itt lesz, akkor sem kell aggódni, mert minek? Puff, mindenki meghal, kész.
2015. szept. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Tanulj több fizikát, akkor nem kérdezel ilyen baromságot... Az emberek nagy része a természettudományokhoz totál analfabéták, azért lehet őket beetetni ilyen marhaságokkal.
2015. szept. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Tudod, mi van a hipochonder sírjára írva?


"Ugye megmondtam..."


Minthogy a világ nem fog örökké tartani, a világvégét jósolgatóknak előbb-utóbb igazuk lesz (persze nem akkor, amikor mondják). Egyébként is először határozzuk meg, hogy mi a "világ", és ebből következően mi a "világvége". A civilizáció összeomlása? Az emberiség kihalása? A földi élet kihalása? A Föld megsemmisülése? A világegyetem megsemmisülése/hőhalála? Legalább tisztázzuk, hogy mitől félünk...

2015. szept. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Wadmalac ***** válasza:

Jé, elveszett a kommentem.


Tudja valaki, most mitől kéne világvégének lennie?

2015. szept. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!