Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Azt hallottam hogy a tehetsége...

Azt hallottam hogy a tehetséges, sikeres azok akik tényleg jelentős eredményeket érnek el szóval ezek a matematikusok mind fiatalok mind ilyen 20-on évesek és annak is az alsó fele? (többi lent)

Figyelt kérdés
szóval hogy csak ezek a fiatalok érnek el eredményeket az öregebbek csak tanítanak meg könyveket írnak 30 és a fölött szóval engem nagyon érdekel a matematika viszont csak 23 éves koromtól tudnék egyetemre járni matekra szóval ez így nem érné meg ez igaz és hagyjam a francba az egészet vagy nem?

2015. okt. 19. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:
35%
Hagyd a francba az egészet. Ugyanis a tudomány művelése egészen másképp működik. Jelentős eredményeket a nagyon szorgalmas embere kérnek el. Akik már tini koruk előtt is nagyon szorgalmasak voltak. És mire 30 évesek lettek, nagyon sokat tudnak. Mire negyvenesek lesznek, még többet. És így tovább. Ja és az öregebbek tudod kiket tanítanak, azokat a sikeres fiatalokat, hogy ők is tudjanak ennyit, mint a tanítóik. néhányuk még többet is.
2015. okt. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Tom Benko ***** válasza:
84%
Hát nem. Nem tudom, ki mondta, de ez nagyon nem így van.
2015. okt. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%

egy lópikulát, a legtöbb matematikus bőven aktív 60 felett is.


Ha érdekel a matek, menj matekra. Aztán úgyis meglátod, hogy valóban kutató szeretnél-e lenni (meg hogy megvan-e a tehetséged meg a kitartásod hozzá - mindkettő elengedhetetlen, a második talán még jobban is), vagy "csak" a munkaerő piacon próbálod meg érvényesíteni az elsajátított gondolkodási készségeket - amire bőven van igény a munkaerő piacon, főleg, ha valami programozási tudás is társul hozzá.

2016. máj. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bátyám matematikus, így azt mondom, mindenféleképp kezdd el, ha szeretnéd, megéri.
2019. febr. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!