Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mennyi az esélyem arra hogy...

Mennyi az esélyem arra hogy én legyek a világ legokosabb embere?

Figyelt kérdés
Immár 11 osztályos vagyok és 11 év allat puskázás nélkül csak ötösöket kaptam és most 15 éves vagyok,szerintetek stephen hawking-et lekörözöm.
2015. nov. 6. 16:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Íráskészség alapján 0%.
2015. nov. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Mojjo ***** válasza:
93%

Van még "tollbamondás" a gimnáziumokban? Ha van, ott is ötösöket szereztél? Ha igen, akkor csak ide írtál egy gyenge kettes tanuló szintjén, fórumra jó az alapon? Mert 11 helyesírási hibát sikerült összeszámolnom ebben a nyúlfarknyi írásban, ami azért szép teljesítmény. Kár, hogy nem pozitív értelemben.


A kérdésedre válaszolva: a tanulmányi eredmények, meg az, hogy ki mennyire "okos" nem feltétlen függnek össze. Legalábbis nem lehet ilyen közvetlen kapcsolatot vonni köztük.


Egyszerű példa: vegyünk egy diákot, írtó sokat tesz a jegyeiért, vért izzadva ötösöket visz haza mindig, míg egy másik diák nem tanul semmit otthon, órán is csak fél füllel figyel, és mondjuk négyes átlaga van - de fele annyi energiával ő is ötös tudna lenni, mint amennyit az első versenyző beleöl a tanulásba. Ebben a példában kapásból a rosszabb tanulónak jobb képességei vannak. De a kérdés még ennél is sokkal bonyolultabb. Amúgy töltöttél már ki IQ tesztet? Ha igen, milyen eredménnyel?


(Ja igen, a kérdésre válaszolva: világ legokosabb embere... több milliárd ember közül a csúcs... ha ezt komolyan gondolod, akkor az azt jelenti, hogy nem igazán tudod felmérni, hogy ez mit is jelent. Ha még azt sem tudod felmérni, ez mit is jelent, akkor garantálom, hogy nem, nem lehetsz te a világ legokosabb embere. Nem, később sem. Sorry.)

2015. nov. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
100%
11 év alatt? az igen:D 3 évesen kezdted az általános iskolát? :D szerintem a világ legnagyobb marhájára nagyobb az esély ;) amúgy amit anyuci mondd neked nem kell feltétlenül elhinned. :D
2015. nov. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Mojjo ***** válasza:
100%
Jé, tényleg, azt észre sem vettem, hogy 15 évesen 11. osztályos. Ez így még szebb, mert akkor nem csak írni nem tud, meg felmérni maga körül a világot, de igen nagy valószínűséggel még kamuzik is. :D
2015. nov. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
nekem egyből ez tűnt fel xD
2015. nov. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
52%
Most hogy 15 évesen tizenegyedikes az nem is annyira hazugság, én is 15 vagyok, és tizedikes.. most az az 1 év ide oda?
2015. nov. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
de te biztos most töltöd. de azért számolj te is utána, hogy a kedves kérdező milyen baromságot mondott. mennyi IQ bajnok egy helyen.
2015. nov. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
Egy nagy zéróóó
2015. nov. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Mojjo ***** válasza:
Kedves utolsó hozzászóló, igen, nagyon sokat jelent az az egy év. Pont az az igazság-hazugság választóvonala. Gondolj bele, így te 6 évesen kezdted az iskolát. Ahogy azt a legtöbben szokták. A kérdezőnek viszont 5 évesen kellett volna kezdenie. Viszont 5 évesen NEM kezdik a gyerekek az iskolát. Ez ilyen egyszerű. Kivételes esetekben, kivételes okokból előfordulhat, persze - ezért írtam, hogy nagy valószínűséggel kamu, ahelyett, hogy biztosan kamu. De igen-igen nagy valószínűséggel kamu.
2015. nov. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Mojjo ***** válasza:
Sorry #9-ben azt akartam írni, hogy kedves hatodik hozzászóló. Kicsit eltököltem a válasszal, közben már ketten írtak. Lényeg a lényeg, kamu, szinte biztosan.
2015. nov. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!