Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki melyiket választaná? Ő a...

Ki melyiket választaná? Ő a világ legokosabb embere, vagy ő a világ legboldogabb embere?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok hányan választják az egyiket és hányan a másikat. Ha lehet egy kis indoklást is kérek. Előre is köszönöm a válaszokat!

2014. dec. 19. 21:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Inkább boldog lennék, mint okos. Nem mintha az utóbbi nem számítana, de mit kezdenék az eszemmel, ha nem vagyok boldog?
2014. dec. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nyílván a boldogat.
2014. dec. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy az okos ne lenne boldog, csak nem ő lenne a legboldogabb, mint ahogy a legboldogabb sem lenne hülye, csak nem ő lenne a legokosabb.
2014. dec. 19. 22:10
 4/18 Hercegnő_: ) ***** válasza:
100%

Először is inkább az okos ember lennék.

Ezáltal feltalálnák sok okos és hasznos dolgot.

Sok pénzt keresnék ezáltal,ha pedig jól élnék boldog is lennék.

Igaz,mindenki szerint a pénz nem boldogit,de szerintem ha odatolnának mások elé egy nagyobb összeget,szó nélkül elfogadnák..

2014. dec. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
És ha olyan kutatási területen dolgozol, amiből nem lehet meggazdagodni? Vagy mindenképpen arra, mennél, hogy meggazdagodj?
2014. dec. 19. 22:16
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha okos lennék, akkor tudnám mi a boldogság kulcsa.
2014. dec. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
És ha a boldogság kulcsa a hülyeség? Sokra nem mész a tudásoddal...
2014. dec. 19. 23:19
 8/18 Hercegnő_: ) ***** válasza:
100%
Nem biztos,akkor egy olyat gépezetet fejlesztenék,ami képes megnevetettni..vagy olyasvalamit,ami boldoggá tesz.
2014. dec. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Már van, úgy hívják drog.
2014. dec. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettő nagyon jó, de inkább lennék a legokosabb és simán csak boldog, mintsem legboldogabb és több mint valószínű, hogy hülye :)

Milyen ember lenne képes ilyen világban legboldogabb lenni? A válasz egy igen hülye ember vagy egy szellemi fogyatékos.

Mondjuk ez a "világ legokosabb embere" cucc se egyértelmű, mi van ha nem te leszel okosabb, hanem mindenki más hülyébb, engem az annyira nem vidítana fel. Már csak az kéne, hogy nálam csak hülyébb emberekkel legyen teli a világ :)

2014. dec. 20. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!