Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Miért fúj állandóan a szél?...

Miért fúj állandóan a szél? Én már nagyon unom, nem igaz hogy nem tud végre szélcsend lenni. Mostanában vagy orkán erejű szél fúj, vagy szakad az eső, vagy hideg van. Nekem meg elegem van.

Figyelt kérdés
2016. ápr. 5. 11:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát ha nem csak bosszankodásból írod, hanem érdemi választ is vársz akkor a lakhelyedet is le kell írnod, mert itt Csepelen például már napok óta túl meleg van az én ízlésemhez, és egy ideje az eső se esett.
2016. ápr. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Költözz el Grönlandról!
2016. ápr. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Wadmalac ***** válasza:
Esztergomban 22 fok, napsütés és enyhe szellő. tutira van itt eladó lakás is. :)
2016. ápr. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Áss egy nagy lyukat, falazd magadra. Igazi szélcsend lesz. Se eső, se köd.
2016. ápr. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem meg az oxigén zavar rohadtul, ha nem lenne szükség rá az életben maradáshoz meggyilkolásznám az összeset. Undorító, ahogy az oxigénmolekulák csak így repkednek jobbra balra, néha direkt berepülnek az orromba is. Tele van a tököm.
2016. ápr. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ja.

Az oxigén feldúsulása annak idején a létező legnagyobb kihalási hullámot okozta a Földön.


Azóta sem volt soha 90%-os kihalás.

2016. ápr. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Wadmalac ***** válasza:
Ez behalás.
2016. ápr. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Itt is állandóan fúj. Nézem is mindig az idokep.hu széltérképén, hogy mikor mekkora a sebessége. Meg a közép-európai műholdfelvételt szoktam előhozni, hogy lássam, hogy hogyan cserélnek helyet a fehér meg a sárga felhők fölöttünk egyfolytában...
2016. ápr. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Majd nyáron a 34 fokos gatyarohasztó időben imádkozni fogsz egy kis szélért. :)
2016. ápr. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Vagy amikor nagyapád rádhagyja mindhárom szélerőművét.
2016. ápr. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!