Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Érdemes csillagvizsgálóba...

Érdemes csillagvizsgálóba menni szombaton, ha szeretnénk a Holdat is látni, milyen stádiumban lesz a Hold?

Figyelt kérdés
A Jupiter és a Szaturnusz is nagy kedvencek, de szeretnénk barátommal megnézni a Hold krátereit is.

2016. máj. 3. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
A holdat nehézkesen lehetne látni, mert nagyon a Nap mellett lesz egész nap és vele is nyugszik, viszont sötétedéstől éjfélig lesz az égen Jupiter, Szaturnusz és Mars is, amiket meg lehet nézni. Ajánlom figyelmedbe az MCSE-t. Folyamatosan szerveznek távcsöves bemutatókat, meg kell nézni a helyi MCSE oldalát, hogy van-e nálatok és ha igen, akkor mikorra terveznek bemutatót. Teljesen ingyenes minden.
2016. máj. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2016. máj. 4. 22:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja és jut eszembe hétfőn Merkúr átvonulás lesz, délután kb 1 órától az összes helyen, ahol van az MCSE-nek kihelyezése távcsöves bemutató lesz. Érdemes lehet megnézni, ha épp lesz rá időtök.
2016. máj. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos hétfőn ő már megy haza Budapestre, én egyenlőre egy másik városban élek, így csak hétvégén találkozunk. Csak szerettem volna őt elvinni csillagvizsgálóba.
2016. máj. 5. 20:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Ó, értem. Hát akkor jó szórakozást, ha mentek. Jó látni, hogy van aki tervez ilyen színvonalas programokat is! :)
2016. máj. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A csillagászat régi szerelmem nő létemre. A barátomat is próbálom megszerettetni vele. :)
2016. máj. 6. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!