Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Normális, hogy már májusban...

Normális, hogy már májusban 30 fok lesz és magas UV sugárzás?

Figyelt kérdés
Nyáron is ritkán szokott ilyen idő lenni. Hová tűnt a tavasz? 2 éve csak nyarat látok. és a tél hova a *****BA TŰNT?? VAKOK AZ EMBEREK HOGY BELÁSSÁK A GLOBÁLIS FÖLMELEGEDÉS FOLYIK ÉS KÉNE ELLENE VALAMIT TENNI?!?!
2016. máj. 21. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:
és elvileg hül a föld
2016. máj. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
csak én látok esőt,esőt és esőt? plusz szél,hideg. adnám a 30 fokot
2016. máj. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocs, egy kicsit elragadtattam magam. Melegszik a föld. Vagy linkelj statiszztikát az állításodra.
2016. máj. 21. 13:36
 4/7 EagleHUN ***** válasza:
95%

Igen Május második felében ez már normálisnak számít.

Az elmúlt 2 hét hideg időszaka kevésbé volt az bár a Fagyosszentek is akkor volt, szóval még az sem ütött el nagyon a normálistól!

Viszont a tél kb egy mónappal rövidebb volt mint szokott, és évek óta.

Nem igaz az az állításod hogy nincs tél.

2014 év végén 2 hétig -20 fok volt Karácsony és Szilveszter közt.

Idén 2015/16 telén is voltak hosszabb hideg időszakok.

Csak ezek előfordulása csökkent le 1 hónappal. Tehát Október közepe helyett inkább December közepétől van, illetve Március közepe helyett inkább Február közepén ér véget az ilyen időszak!

Az sem igaz hogy a tavasz és ősz eltűnt volna. Idén Március Április kifejezetten tavaszias időjárás volt!

Pár éve volt Április elején 30 fok körüli hőmérséklet több hétig, na az extrém volt!

És 2015 ősz is normálisnak (esős hűvös) volt mondható.

2016. máj. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom te merre laksz, itt egy pár hete az esős, hűvös, szeles idő jellemző, tipikus tavasz. Télen is volt hó is, jég is, még ha nem is vitte túlzásba.

Nem mintha a globális felmelegedés témája alaptalan lenne, a kérdésed viszont kissé annak érzem.

2016. máj. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor költözz ki a budapesti gettóba ahol élek, itt 1 napot esett a hó, az is 12 percig bírta, mértem stopperrel KOMOLY. Régen meg 2 hónapig hó borította a talajt, én sem most jöttem le a falról.
2016. máj. 21. 14:31
 7/7 A kérdező kommentje:
Eagle, linkelnél valami statisztikát?
2016. máj. 21. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!