Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Valaki el tudná magyarázni a...

Valaki el tudná magyarázni a kémiai reakciók sebességét, és az egyensúlyreakciókat, valamin a megoldásuk menetét (hőhatás, nyomás+-, katalizátor használata, x anyag növelése eltávolítása)?

Figyelt kérdés

2016. máj. 28. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

De tényleg nem értem. Sokan be írnak ilyen kérdéseket.

Az a kérés, hogy az itt válaszolok magyarázzák el a tananyagot. Arra való a könyv. Miből gondoljátok, hogy az itt válaszolgató emberek jobban tudnak tanítani, mint a tankönyvek írói ? Ha így lenne, nyilván mi írnánk a tankönyveket.

A net teli van ilyen anyagokkal:

[link]

[link]

[link]

[link]


el kéne olvasni.

Több hetes kémia tanulnivaló gépelje más, hogy kaphassál valami instant tudást ?

Olvasd el könyvet 2* -3* , olvass utána a neten, és ha tényleg nem értesz valamit, valamit konkrétan, akkor azt kérdezd meg ! Sokan, jó szívvel fogunk válaszolni!

Kezd el, ha elakadsz írj, itt leszek a gép elött estig, (mert én is tanulok).

2016. máj. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sokak sajnálatára a legtöbb mai könyv egy égetnivaló baromság, és sajnos ilyenünk van, úgyhogy egyszer se volt nálam.
2016. máj. 28. 17:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha komolyabba érdekel a kémia, akkor ezt ajánlom:

[link]

(éppen használom is most)

2016. máj. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__hazife..


Ha még mindig kéne, akkor ajánlom olvasd el erre a kérdésre kifejtett válaszomat, ebben részletesen leírtam a logikai gondolatmenetet. Bármi kérdésed van írj csak =)

2016. máj. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!