Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Az enhancher-silencer promóter...

Az enhancher-silencer promóter előtt (v után) elhelyezkedő szakaszokhoz milyen elemek kötődnek és hogyan szabályozzák a transzkripciót?

Figyelt kérdés
2016. jún. 6. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Errol egesz konyveket irnak...
2016. jún. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tudom, viszont érdekelne! :)

Milyen anyagokra lehet ilyenkor gondolni?

2016. jún. 6. 17:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Fehérjékre természetesen...
2016. jún. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kérdésem elemzéséből kiindulhattál volna, hogy ettől részletesebb választ igényeltem volna. Ehelyett primitív, flegma válaszod miatt kaptál egy jó kis lepontozást (duplán :) ) > nem is értem, ha egyszer az oldal a kérdések megválaszolására funkcionál, miért válaszolsz fölöslegesen (amiből senkinek semmi haszna)? :D
2016. jún. 9. 01:02
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nem lepontozol, hanem mondjuk tovább kérdezel (mert ugye azt nem várhatod hogy idegépeljek egy egész könyvet), akkor talán érdekes válaszokat is kaphattál volna. Ha flegmaság helyett inkább iránymutató, egysezrű választ látsz a válaszaimba (ugyanis flegmaságot gépelni elég nehéz, azt te olvasod bele), akkor többre mentél volna.


Igazán sajnálhatod, mert történetesen pont ilyen dolgokkal foglalkozom, a doktorimat is ilyenekből írtam. Csak hát nem volt időm 200 oldalt gépelni.


Te meg inkább mint egy majom, nyomogattad a piros gombot. Nesze, még egy lehetőség.

2016. jún. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!