Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Ha az ember a majomból fejlődö...

Ha az ember a majomból fejlődött, miért van még majom és ők miért nem evolváltak társaikkal együtt?

Figyelt kérdés
2016. júl. 2. 18:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Nézz utána az evolúció szó jelentésének. Pont az egyik alaptézisét vitatod.
2016. júl. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 EagleHUN ***** válasza:
100%

Nem a majomból! Hanem az embernek és a majomnak volt közös őse!

Mindkét faj másfelé fejlődött! Másra specializálódott.

"Evolvált" ahogy írtad!

2016. júl. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
troll
2016. júl. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Miért vagyok troll b+? Én kérjek elnézést mert föltettem egy k. kérdést......annyira idegesítenek az ilyen válaszok. Válaszoltál? Akkor jelentem a válaszod. Egy AI tudni akarta én meg meg akartam szerezni neki a választ. cs.
2016. júl. 2. 18:38
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az ember nem a mai majmokból fejlődött ki, hanem a mai ember és mai majom közös őséből. Az összes többi ős-majom, amelyiknek az utódai nem az ember ágára kerültek, szintén evolválódtak, csak épp más irányokba. Ez pont olyan kérdés, mintha azt kérdeznéd, hogy "Ha a gorilla a majomból fejlődött ki, akkor miért van másfajta majom is?" Hát azért, mert a különböző ágak különböző irányokba fejlődtek, és nem mindegyikből lett gorilla, vagy éppen ember.
2016. júl. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Vree ***** válasza:
83%

Idegesítsenek csak...ez egy ezerszer megválaszolt kérdés, és egy gyors kereséssel tucat választ találhattál volna CSAK itt a GYIKen...:p

Megértem, hogy a kreacionista fanatikusok vadul hajtják ezt a baromságot, és valamennyire elkerülhetetlen, hogy újabb és újabb alakok be ne szopják, de komolyan, az egész internet tele van erre válaszokkal, egy gyors Googleelég lett volna :D


Amúgy tessék, a szokásos válasz:

----

A mai modern majmok nem az emberek ősei, a közös ősünk éppúgy különbözött tőlünk, mint tőlük. Ez minden ma élő fajra igaz, mindegyikük evolúciós győztes, akik különböző változásokon estek át, mire ide eljutottak. (Van néhány ritka kivétel, ahol egy korai forma olyannyira hatékony volt, hogy újra és újra le tudta nyomni az új változatokat - pl. a cápa vagy a csótány évmilliók alatt szinte változatlan.)

2016. júl. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
Ej kérdező, ha a válaszok ennyire idegesítenek, ne kérdezz. Ugyanis gyakori az a válasz, ami neked nem felel meg. Ettől még lehet jó.
2016. júl. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
14%
Marhaság ez a megállapítás, ezt amolyan unatkozó önmagukat tudósoknak nevező valakik találták ki. Mert okosabb ötlet nem jött elő a nagy pihent agyukból.
2016. júl. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 hollófernyiges ***** válasza:
98%
Ha az amerikaiak az angoloktól származnak, miért vannak még angolok?
2016. júl. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
" ők miért nem evolváltak társaikkal együtt?" Hülyék lettek volna!
2016. júl. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!