Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Elképzelhető, hogy a világűrbe...

Elképzelhető, hogy a világűrben még számos veszély nincs felfedezve?

Figyelt kérdés
Mint például amikor még nem is tudtunk róla, hogy léteznek fekete lyukak.

2016. júl. 13. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elkepzelheto.
2016. júl. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azért feketelyukak olyan nagy veszélyt nem jelentenek....még.

És mivel csak az űr 1%-àt tartjuk szemmel a maradék 99%bizony elég jó esélyel tartogat valami veszélyeset.

2016. júl. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen... de azért nem olyan sok, mint gondolnád.

Az űr nagy részét ismerjük, még ha nem is láttuk közvetlenül, vagy csak nagyon messziről, akkor is. Alapvetően mindenütt olyan, mint "itt".

Aztán biztos van pár olyan dolog is, amit nem ismerünk, vagy csak nagyon felületesen. Kvazár, ilyesmi.

Olyan dolog is akadhat (pl. hamis vákuum), amit talán sejtünk, de egyelőre semmi konkrétat nem tudunk róla.

Aztán lehet valami olyan is, ami a világunkon kívül van, de veszélyes lehet rá (ha létezne isten, ő pl. ilyen).

2016. júl. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
2-es, azt bem lehet kiszámolnai hogy az űr hány százalékát figyeljük, mivel az űr végtelen :D
2016. aug. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2. Vagyok

Nem én momdtam,csak ismétlem amit hallottam.

2016. aug. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!