Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Titeket nem kezd zavarni,...

Titeket nem kezd zavarni, hogy Puzsér Róbert természettudományos tévhitek alapján tesz lekicsinylő kijelentéseket a természettudomány iránt elkötelezett emberek felé?

Figyelt kérdés

Ebben a beszélgetésben- előadásban jöttek újra elő:

https://www.youtube.com/watch?v=hpz-cKyRaW4

Leszektázza, levallásozza az így gondolkozóakat.


Kritikusnak, megmondó embernek tartja- állítja- állíttatja be magát, de egyszerűen csak butítja az embereket. Tudom nem kell nézni, hallgatni őt, de úton útfélen belebotlik az ember, és tényleg olyan lett, mint Antal Vali, Oberle Gábor, Fekete Géza... butítja a fiatalokat.



2016. aug. 21. 14:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Nem fogok végighallgatni egy 2 órás videót csak azért, hogy válaszolni tudjak a kérdésre - esetleg konkrétabb idézeteket ki tudnál emelni, amik zavarnak?
2016. aug. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Mojjo ***** válasza:
90%
Egyetértek az egyessel. Puzsér határozottan hidegen hagy, és tövv órás agymenést nem kezdek el önként hallgatni a saját szabadidőmben, de ha a konkrét részt beidézed, azt szívesen elolvasom.
2016. aug. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%

tekintve, hogy életemben nem hallottam a fasziról, nem zavar

és nem fogok kattintani se, hogy legyen nézettsége a videódnak ;)

2016. aug. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
32%

"és nem fogok kattintani se, hogy legyen nézettsége a videódnak ;)"


1. Nem az ő videója.

2. Ha hirdetésblokkolót használsz, akkor nem kap pénzt a videó készítője akkor sem, ha a "monetization" (nem tudom, hogy fordítják ezt) be van kapcsolva.

2016. aug. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%

Nem kezd zavarni, mert ha itt nem emlékeztetnek rá, én bizony a létezéséről se tudok. Egyszerűen más környezet.

Buta és erőszakos emberek ellen fölösleges hadakozni, kiirthatatlanok. Inkább fordítok energiát azokra a szerencsétlenekre, akik bedőlnek az ilyeneknek.

2016. aug. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
59%
"1. Nem az ő videója. " dehogynem ;)
2016. aug. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
98%
Nem kezd, hanem már régóta zavart. Azért nem hallgatok többet Puzsért. Szerintem a Hét Mesterlövésze c. műsora tök jó volt, és a politikában is vannak értelmes megnyilvánulásai. De természettudományos területeken annyira nincs otthon, és annyira nem vágja hogy nincs otthon, hogy az fájdalmas. Megmaradhatott volna a filmeknél, akkor még érdekelne.
2016. aug. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Igen, szerintem is csak ezekkel a kérdésekkel lő sokszor nagyon mellé.

Egyszerűen érződik, amikor beszél, hogy bizonytalan, kipótolja a hiányos tudását butaságokkal. A rébuszokban beszélés, a folyamatos szellemtudományokból való példálózás, hiteltelenné teszi.

Rosszat tesz neki továbbá, hogy nem szólnak bele az előadásba, vagy ha igen, akkor alpári módon reagálja le, és valljuk be az ott lévők sem természettudományos műveltségűek.

Élvezhetetlenné teszi. maikor volt az evolúcióról egy előadása, hát az meg mintha egy gyerek beszélt volna, vagy mintha az IT-seket hallgatná az ember, valami oltári marhaság... nincsen képben, ami nem baj, hiszen tehet ellene, de akkor ne nyilvánuljon meg (még) ilyen témában.


Nem is tudok konkrétumokat kivenni, mivel az egész gondolat menet, a logikai tömbök, ami sok perces, sőt tíz perces néha, azokkal van gond. Ezért nem is vettem ki konkrét mondatokat, mert az előadás kohéziója hibás ahogy van, ezért is linkeltem be a legutóbbit meghallgatásra- belehallgatásra.


Örülök, hogy nem csak én vettem észre ezeket.

2016. aug. 21. 16:10
 9/15 Mojjo ***** válasza:
83%
@9: akkor legalább azt áruld el, hogy hanyadik perctől érdemes hallgatni a linkelt adást...
2016. aug. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 dellfil ***** válasza:
96%

Mojjo 24. perctől a 35. percig hallhatsz egy nagyon kemény bölcsész agymenést. Csak úgy süt belőle a meg nem értés gyűlölete. Mármint az egzakt tudomány felé.

Tipikus "humán értelmiségi", "udergrund" szájtépés. Milliószor volt hozzá "szerencsém" míg lejárogattam berúgni a JATE, vagy a SZOTE klubokba a nyolcvanas-kilencvenes években, és váltottuk a világot atomrészegen. :DDD

Puzsérékat hallgatva erőteljes dejavu érzéseim támadtak. :D ( - Ez a rész már volt - gondolta az oroszlán, és rájött, hogy körbement... :D)

Egyébként mostanában elég sok "Apu...-t" hallgattam meg. Ennek még most csak kb. a felénél tartok. Elég fárasztó, de érdekel mit sütnek ki... :DDD


dellfil

2016. aug. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!