Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Az akaraterő szelekciós...

Az akaraterő szelekciós tényező az emberi evolúcióban? Vagy állatiban?

Figyelt kérdés

2016. szept. 19. 14:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
21%
Nem igazan. Az akaratero lenyegeben arra van hogy az osztonos reakciokat felulirja.
2016. szept. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
3%
#1 es vagyok. A tul sok akaratero meg is olhetne az embert.
2016. szept. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
nekem is vannak elméleteim, de én arra gondoltam, hogy cikket idéztek, véleményekre ilyen formában nem vagyok kíváncsi
2016. szept. 19. 15:26
 4/14 anonim ***** válasza:
4%

Az emberi akaraterő emberenként változó nemcsak mértékében, hanem irányultságában is. Az ember ember, ha szelekciós tényező lenne az akaraterő, akkor lennének ember mivoltukban eltérő emberek.

Az állatnak nincs akaratereje, minthogy akarata sincs. Az akarathoz tudat kell. Amit tapasztalsz, az az ösztön.

2016. szept. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
42%

"nekem is van elméletem" - ez kizárt. Véleményed lehet. Ha elméleted van, akkor az valamiképpen bizonyítottad, innentől állítás. Amelyet, ha közreadod, vagy megerősítenek, vagy megcáfolnak.

Valami nem akkor "igazolt" ha az eredeti tanulmányt linkeled (amely gyakran nem is egy tanulmány, és közel sem biztos, hogy sokan megértik). Egy link semmit sem jelent, hiszen ma az internet tele van egy ugyanazon dolgokról szóló, egymással ellentétes állításokkal. És annak megállapítása, hogy az idézet adekvát-e, néha nehezebb, mint utánagondolni.

2016. szept. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
2016. szept. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Vree ***** válasza:
9%
EZt a kérdést akkor most magyarázd meg, akár írd le az 'elémletedet' és majd segítünk, hogy mi benne a problémás és melyik rész az, aminek lehet alapja.
2016. szept. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
38%

"nekem is vannak elméleteim, de én arra gondoltam, hogy cikket idéztek, véleményekre ilyen formában nem vagyok kíváncsi"


Akkor miért itt érdeklődsz? A keresőben keress cikkeket.

Itt csak egyéni véleményeket fogsz találni. P***.

2016. szept. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Az állattenyésztésben jelentős szerepet játszik az emberi akaraterő. (=mesterséges szelekció)


értelmezhetetlen a kérdésed

2016. szept. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Arra gondoltál?

Heh?

nem elég erős az akaraterőd, hogy átsugározd a gondolataid.

2016. szept. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!