Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Találtak már bizonyított...

Találtak már bizonyított földön kívüli életet?

Figyelt kérdés
Mikroszkopikus élettől kezdve tudatos lényekig, van már valami?

2016. nov. 3. 02:37
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Egyelőre még semmi konkrét, sem a Naprendszeren belül, sem azon kívül.
2016. nov. 3. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Wadmalac ***** válasza:
89%
Semmi. Legfeljebb olyan környezetet, ami valószínűsítheti élet mai vagy múltbeli létezését. De bizonyíték nincs.
2016. nov. 3. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2016. nov. 3. 08:22
 4/10 Tislerics Máté ***** válasza:
100%

Ha lenne bizonyíték, már szinte mindenki tudna róla a Földön a média miatt. Nagy hír lenne, biztos hogy nem siklottál el véletlenül ilyen cikkek mellett. :-D


Az ikertornyok megtámadásának híre anno, egy ilyenhez képest Nők lapjás horiszkópnak számítana. (Legalábbis nekem)


NEM VAGYUNK EGYEDŰL!!!! KB ezt láttad volna mindenhol... :-)

2016. nov. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha nem számítjuk az 51-körzet 7. vagy 6. szintjén élő kis szürkéket, akkor még nincs. (De erről psszzzt, mert ez egy nagy titok.)
2016. nov. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Wadmalac ***** válasza:
2016. nov. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

6. Én inkább a Cloverfield 3-ra vagy az Arrival-ra szavazok. :D

Ez kicsit olyan, mintha a Gravitációt és a Dolgot gyúrták volna egybe. :(((

2016. nov. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Tislerics Máté ***** válasza:
Azta mindenségit!!! Hogy hogy nem hallottam még erről a filmről???!!! Nagyon Köszi Wadmalac! Ez most feldobta a napom. :-D
2016. nov. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Vree ***** válasza:

Nem.

Részletesebben: nem.

Még részletesebben: még a legprimitívebb mikroba-szinten sem.


Bár a NASA szakértői azt mondják, hogy most már annyiféle helyen annyiféle modern módszerrek keressük, hogy az lenne a meglepőbb, ha pár étvizeden belül nem találnánk. Legalább valami egyértelmű nyomát.

2016. nov. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Wadmalac ***** válasza:
60%

"6. Én inkább a Cloverfield 3-ra vagy az Arrival-ra szavazok. :D

Ez kicsit olyan, mintha a Gravitációt és a Dolgot gyúrták volna egybe. :((("


Én azért dobtam fel ezt, mert a tipikus első idegen primitív élet megtalálása az alaptörténet.

Volt valami hasonló, talán "Stranded" című Kevin Bacon sci-fi horror hasonló alapfeltételekkel, mint ez a "Life", valami ótvar rossz volt.

Amúgy a marsi bakteriális élet Földre jutásából származó bonyodalmakra, ami jó film, az szerintem a "Monsters".


Az Arrival nekem a Kapcsolat c. Sagan-regényre alapuló film kellemes emlékét ébreszti fel. Alig várom.

2016. nov. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!