Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Asmodeus, Abaddon, Satanachia,...

Asmodeus, Abaddon, Satanachia, Lilith, Belzebub, Leviatán, gruftik. Kinek mondanak valamit ezek a szavak? És mit mondanak nektek?

Figyelt kérdés
Szkeptikus okostojások mellőzzenek!
2010. máj. 2. 15:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
89%

Kedves 4. válaszoló!

Most már értem álláspontodat és látom a dolog tényleg félreérthető. Mert ez tényleg nem természettudomány, ahogy írtad a társadalom-tudományokhoz tartozik inkább, ha a kérdező erre gondolt. Meg aztán a kérdés feltevése is érdekes, hogy neked mit mondanak ezek a szavak. Nekem se mondanak többet ezek a szavak, mint amit neked, de azért megválaszoltam a kérdést.

2010. máj. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Képzeld kedves negyedik válaszoló,nem provokációból írtam a dolgot,csak azért írtam oda,hogy okostojások kerüljenek,mert eddig minden kérdésemre érkeztek ilyen válaszok,és már nagyon dühített.Amúgy azért akadtam ki,mert nem a kérdésemre válaszoltál,hanem kioktattál!Ha csak okoskodsz,és másokat kritizálsz,akkor inkább ne írj választ!És képzeld,nem mindenki tudja,hogy a mitológia társadalomtudomány,és az is előfordulhat,hogy valaki félrekattint amikor kiválasztja a témát!De persze az ilyenekkel hiába vitatkozik aaz ember,mert ezek mindig azt hiszik,hogy csak nekik lehet igazuk!És persze a nagyokos negyedik válaszoló (mint minden más nagyon "okos" ember) természetesen azt gondolja magáról,hogy mindent tud,és persze a szándékaimat is jobban tudja mint én,mert azt hiszi,hogy mndent tud.Nem tartja tiszteletben mások véleményét,és álláspontját,mikor nem is ismer,és nem tud semmit rólam és a szándékaimról!!Szóval ennyit erről.És mostmár megkérhetnék minden szkeptikust,hogy a kérdésemre válaszoljon,mint a többi válaszoló,aki normálisan válaszolt?!
2010. máj. 6. 17:30
 13/18 anonim válasza:
26%
A negyedik válaszolónak csak annyit, hogy a szkeptikus kiírás vszínűleg nem azé volt mert azt akarta, hogy direkt írjanak neki. És az, meg hogy csak kioktatásból írtál kicsit bosszantó az embernek. Pl hozok egy példát, hogy debil negyedik válaszolónk is megértse. Kérlek alássan ha megkérdezném tőled, hogy hívnak nem azt a választ kapom, hogy már nem azért de ez hogy jön ide az ismekedéshez??? Nem ilyenkor általában a kérdésre válaszolnak és nem szkeptikusan kötözködnek! Elhisze, hogy nem hiszel benne mert nem hihet benne mindenki de nem kéne mindenkit kiotatni. Az ilyenek tényleg azt hiszik mindent és mindnekinél jobban tudnak. És a kérdésre a választ a kérdező már úgy is tudja...:D
2010. máj. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
15%
Előző: nem csodálom a 0%-os eredményedet. Hülyeségeket írsz, azt is hibásan.
2010. máj. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
100%
Előzőleg válaszoló okostojásnak csak annyit h épp aznap regisztráltam. De persze te ezt is jobban tudod nálam. Mint mindent mindenki másnál:)
2010. máj. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

-Lilith volt a porból lett asszony

-Belzebub az nem ördög? (magyar népmesék estébé) Baal az valami istenség lehetett, akinek a nevéből eredeztetik a nevet, nem tudom, honnan ered, nekem Mezopotámia ugrik be.

-a leviatán egy itt ragadt őshüllő, de Scott Westerfeldnek is van egy ilyen című regénye, ami sajnos nem jelent meg Magyarországon


És neked mond valamit az, hogy Drithelmus?

2010. nov. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Talán ha megnézitek ezt az oldalt, sok hasznos információt találhattok.

www.bukottangyalok.hupont

2011. nov. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
100%
Nekem a Lilith név és a grufti szó láttán Böszörményi Gyula könyvei jutottak eszembe aminek az első része a 9... 8... 7... (a második a 6... 5... 4..., a harmadik a 3... 2... 1...) Lilithnek hívják a főszereplő csajt aki végül gruftinak fog tanulni. A gruftik a démonvadászok más szóval.
2013. szept. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!