Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Miért szokott a kezem ébredés...

Miért szokott a kezem ébredés után lezsibbadni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 3. 07:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg rajta fekszel.
2010. máj. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
nekem is szokott:S
2010. máj. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Örülj, hogy nem a nyálad folyik :P
2010. máj. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Örülök, az tényleg hiányozna:D
2010. máj. 3. 19:16
 5/7 anonim válasza:
Van egy olyan betegség, amikor a kézben lévő idegszálakat körbevevő "tok" összeszűkül és összeszorítja magát az ideget. Magyarul úgy is hívják, hogy "alagút szindróma", a pontos nevét nem tudom, bocs nem vagyok szakmabeli. Persze biztos más is okozhatja a zsibbadást. Próbálj meg hosszabb ideig sok B vitamint enni (legalább 1 hónapig), pl. Benfogammát, az segíthet. Ha nagyon zavar, menj orvoshoz, egyébként az alagút szindróma műtéttel gyógyítható.
2010. máj. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem is van néha, ez 99.9999%-ban attól van hogy a kezed a párna alatt van miközben alszol (elég gyakori jelenség) és az egész éjszaka tartó nyomástól kevés vér kerül bele és mikor felkelsz azt érzed hogy zsibbadt. Próbáld a tested mellet tartani a kezed.
2010. máj. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
lehet álmodba rejszolsz, és mire fölébredsz, nem érzed a kezed :D
2010. máj. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!