Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Citrom és narancs kereszteződhet?

Citrom és narancs kereszteződhet?

Figyelt kérdés

És citrancs lesz belőle, nálunk van most ilyen ott nem is egy. Története: szenteste sok mandarinunk volt és ugye csak a karácsonyfa fénye volt meg a tévé és azt hittem arra a citrancsra, hogy mandarin, elkezdtem pucolni de valami furát éreztem, meggyőzödtem róla, hogy az citrom, ezért hagytam. Utána a mai napig nem is foglalkoztam vele, aztán anyám elkezdte pucolni mert narancsot szeretett volna enni én mondtam hogy az citrom, de szerinte narancs, megkóstolta és annyira ehetetlenül savanyú mint a citrom. A színe sötétebb mint a citromé de világosabb mint a narancsé vagy a mandariné. Az illata is keveredik a citrommal és a naranccsal, belül a színe is.

[link]

[link]

jobb oldalon van egy citrom mellett


ránézésre mit mondanátok mi ez?

Valóban kereszteződhet a kettő?



2016. dec. 29. 21:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem ertek a novenyekhez, de a legvaloszinubbnemk azt tartom hogy eretlen narancsot soztak ratok.
2016. dec. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
a formája tök olyan mint a citromé, csak a szine sötétebb, illata is olyan narancsos de érezhető benne a citrom is
2016. dec. 29. 22:42
 3/10 A kérdező kommentje:
ha kivülről szagolom akkor viszont citrom illata van
2016. dec. 29. 22:42
 4/10 anonim ***** válasza:

A citrusfélék össze-vissza vannak keresztezve.

És létezik citrancs, de még nem hallottam hogy lehetne kapni.

2016. dec. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 EagleHUN ***** válasza:
Igen kereszteződhet.
2016. dec. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A bal oldali szerintem citrom, de a jobbos már érdekesebb.


[link]

Talán? Bár azt írtad hogy baromi savanyú, így mégse :/

2016. dec. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, ti magyar narancsot kaptatok (5 pont mindenkinek, aki megértette).


Viccet félretéve, lehetséges a keresztezés. Könnyen elképzelhető, hogy (akár véletlenül is) valamilyen kevéssé ismert keverék fajta került eladásra.

2016. dec. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

apám azt mondta h amikor vette a citromok között volt de furának találta, hát hozott belőle többet

egyébként sztem is citrom ami narancs génekkel is rendelkezik

2016. dec. 30. 11:34
 9/10 A kérdező kommentje:

egy újabb kép róla

[link]

2016. dec. 30. 11:34
 10/10 anonim ***** válasza:

Hallod, ilyet vett anya is :D

Ő mondjuk hálóban.A hèját reszelte volna de nem tudta mert csak kb 1mm.Ugyanígy néz ki, az íze citrom, szal ment teába.

2016. dec. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!