Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Európában melyik országokban...

Európában melyik országokban terem a banán, citrom és a narancs?

Figyelt kérdés

2013. dec. 8. 08:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Mindazoknak az országoknak a déli részén megterem, amelyek a Földközi tenger északi partján vannak!

Földrajz! Térkép!

2013. dec. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

LOL:

Férj nézi a tv-ben a focimeccset, sörrel a kezében. Gyerek hajtogatja a világatlaszt: Apa! Hol van Európa??

Mit tudom én, kérdezd anyádat, ő pakol el örökké mindent!


Bocsi, nem tudtam kihagyni! :))))

2013. dec. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mindkét válasz helytelen! Azért kérdeztem meg, hogy ne térképről meg innen-onnen kelljen összeszedni az infot! Hanem, hogy tálalva legyen!
2013. dec. 8. 10:04
 4/9 anonim ***** válasza:

No látod, ez a különbség kettőnk között! Térkép nélkül is tudhatnád, mint ahogy nagyon sokan tudják is:

Spanyolország, Franciaország, Olaszország, déli részei.


Ezek szerint a következő kis viccnek szánt hozzászólásom nem is annyira vicces!! Szomorú!!

2013. dec. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Görögországban nem terem?
2013. dec. 8. 11:46
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Ha Görögország még kifejezetten Európához tartozik, ha jól emlékszem azt már inkább ázsiai országok közé soroltuk ilyen értelemben.

Attól, hogy tagja az EU-nak, ha jól tudom Kína is tagja, meg Törökország is ....

2013. dec. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6


Hülye vagy?

2013. dec. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, hülye! Görögország földrajzilag is Európához tartozik!
2013. dec. 8. 17:03
 9/9 anonim ***** válasza:

Görögországban is van narancs természtesen! Citrom meg az Adriai részen is, azaz Szlovéniában, vagy Horvátországban például.

Banán meg csak Franciaországban, mert az van az egyenlítő mellett. Nem én vagyok szőke, hanem Franciaország nagy. :)

Komolyra fordítva a szót, pl. Francia Guyana az úniós tagállam, holott az egyenlítő mentén fekszik, Dél-Amerikában! Pontosabban nem önálló állam, hanem franciaország területének egy része, 99%-ban jogilag is azonos vele. Ebből az is következik, hogy ott is Euróval kell fizetni. Igaz, nem elég a személyi, útlevelet kérnek.

2014. jan. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!