Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Az analizís 2 nehezebb, mint...

Az analizís 2 nehezebb, mint az 1? Ki hogyan tapasztalta?

Figyelt kérdés
2017. jan. 22. 22:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tuti. De ez milyen szak amirol te beszelsz?
2017. jan. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy kémia vagy matek. Bár kettő mindig nehezebb, mint az egy.
2017. jan. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem a 2 nehezebb volt az 1-nél.

De tényleg függ az adott szaktól/tanártól.

2017. jan. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
#2 Nálunk a csúcs a matek 3 volt aztán a matek 4 es a difegy1-2 mar csak levezetés, szóval nem mindig nehezebb ami később jön. Szerintem átállni az egyetemi matekra nehezebb mint utána csak építeni a megszerzett tudásra.
2017. jan. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk, hogy nálatok mit oktatnak. Nálunk az 1 tűnt nehezebbnek, de nem is az anyag miatt, hanem az átállás és a több alapozás miatt. Analízis 2-ből már bonyolultabb dolgokat is vettünk, mégis könnyebben teljesíthetőnek látszott.
2017. jan. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nálunk az 1 az valamennyire a gimis matekra épített még, és ezért nekem nagyon könnyű volt, mert jó alapokkal jöttem. A 2 meg nehezebb. Aki meg rossz alapokkal jött, annak meg fordítva.
2017. jan. 23. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az adott fázis nehézsége mindig attól a tudástól függ, amivel nekikezdünk ennek a fázisnak.

Aki korábban összeszedte a megfelelő ismereteket, annak a következő akár könnyebb. Mivel a tanulás (ezer ok miatt) soha nem egyenletes, így az adott személy nézőpontjából az egyes lépések nehézsége is változik, és nem az idő előrehaladásával.

Optimális esetben egy tananyag úgy van felépítve, hogy egyenletes tanulással egyenletes nehézségűnek tűnik az egész időszakban. Egy másik tanműhely persze más hagyományokra épít, így iskolaváltás okozhat nehézséget.

2017. jan. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 EagleHUN ***** válasza:

Mivel ha valamit 1. 2. -nek számoznak, akkor nyílván az egyesben megtanultakra épül amit a kettesben oktatnak.

Így logikailag is egyértelmű hogy legtöbbször a 2. nehezebb mint az 1.


Amennyiben pedig matematika analízisről van szó, biztosra tudom neked mondani hogy nehezebb. XD

2017. jan. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Penzügy és számvitel szak :D igen, tudom biztos nem egy mérnökis matek nehézség :D csak azert kíváncsi vagyok, mert én például az 1-et nagyon szerettem es úgy lett 95%-os a vizsgám, hogy középsuliban megbuktattak matekból és faktra sem jártam :D. De ahogy látom eléggé megoszlanak a vélemények erről :)
2017. jan. 23. 13:36
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem a vélemények hanem a tapasztalatok. Ez nem csak egyén de intézmény, sőt ott tanár függő is.
2017. jan. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!