Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » A Vénuszon honnan jött ez a...

A Vénuszon honnan jött ez a rengeteg szén-dioxid? Mi romlott el ott, ami miatt ma nem a Földhöz hasonló a környzete?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 8. 15:36
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:

18. Te meg lépj már tovább. Nem tűnt fel, hogy az csak reflektálás volt a korábbi hozzászólásra "poénként".

De még oda is írtam utána, hogy ehhez nem sok köze van a kérdésemnek, ha valakinek nem menne át.


Üdv.

2017. ápr. 10. 14:24
 22/35 Wadmalac ***** válasza:
55%

"Ne védd a kis haverjaidat, én is írtam, hogy nem minden hozzászólás volt suttyó."

Látod, kaptál tőlem egy kulturált hangvételű kommentet, éppen a hangulat kulturáltabbá tételének érdekében, erre velem is bunkózol.

Na akkor kivel is van igazán a baj?

Ha hőbölögsz, veled is hőbölögni fognak.


"Azt biztosan nem tőletek kapom meg.

Köszi.

További jó szórakozást egymással."


Mert te nem általánosítasz a köpködésedben, ugye?

Nos, láthatóan mindenki boldogabb lesz, ha nem vagy itt, te is, mi is, hát akkor séta.

2017. ápr. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 Wadmalac ***** válasza:
55%

"Azzal már, hogy használtam az elromlott szót, kiderült, hogy geocentrikus a világképem."


Nem romlott el. Nem ott mentek el a dolgok "rossz irányba". Itt a Földön változott meg a majdnem ugyanolyan kiindulás nagyon másra.

Sajnos értelmi képességeid nem elegendőek, hogy felfogd, mit írtam, ott egyértelműen leírtam, hogy miért rossz a szemlélet.

Bár előző színvonalas reakciód után nem tudom, minek pocsékolok még rád időt.

2017. ápr. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

Még egy dolog van, kérdező, amin jó lenne, ha elgondolkodnál.

Ha gorombán reagálsz - bárkinek - akkor kialakul egy elég rossz vélemény itt rólad.

Emiatt aztán nem fognak írni azok, akik ezt nem szeretik.

Tehát akkor CSAK azok fognak válaszolni, akik méltó választ tudnak adni a stílusodra - na, azokat a válaszokat meg megnézheted. Segíteni nem fognak a problémáidon, az tuti.


Ezt akarod?

Neked, mint kérdezőnek, aki szívességet kér itt - türelmesnek kell lenned MINDENKIVEL. Aki nem tetszik, azzal nem kell foglalkoznod, vagy esetleg egy visszafogott reakció még belefér.

De nem több.

2017. ápr. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:

"Sajnos értelmi képességeid nem elegendőek, hogy felfogd, mit írtam, ott egyértelműen leírtam, hogy miért rossz a szemlélet."


Milyen szemlélet? És nekem nem jó a felfogóképességem? Elképesztően fárasztó vagy és megsértődsz, ha valakinek nincs türelme hozzád.

Semmilyen szemléletem nem volt. Feltettem egy egyszerű kérdést és a szóhasználatomon lovagoltok már azóta.


"Bár előző színvonalas reakciód után nem tudom, minek pocsékolok még rád időt."


Én sem. Azt, amit leírtál, már leírta előtted pár válaszoló. De te valamiért újból leírtad, elrejtve benne pár kötözködő beszólást. Szóval ne tegyél úgy, mintha azért írtál volna, hogy szívességet tegyél, mert átlátszó.

2017. ápr. 10. 19:27
 26/35 A kérdező kommentje:

"Tehát akkor CSAK azok fognak válaszolni, akik méltó választ tudnak adni a stílusodra"


Már ne haragudj, de hol volt ilyen a stílusom az elején? Nem én kezdtem ezt a baxakodást, hanem ti.


"türelmesnek kell lenned MINDENKIVEL"


Nem, nem kell. Belefáradtam már abba, hogy mindenkivel türelmesnek, meg kedvesnek kell lennem, mikor azok ennyire bunkók.

Nem gondoltam volna, hogy itt is, mégsem a legnépszerűbb kategória, de úgy látszik ide is utat találnak.

Lehet túl érzékeny vagyok, de ez van.

2017. ápr. 10. 19:34
 27/35 A kérdező kommentje:

A normális válaszokat mindenesetre köszönöm.

Ez a civakodás nem kellett volna, de majd megfogadom a tanácsot és nem reagálok a hozzászólásokra máskor.

2017. ápr. 10. 19:38
 28/35 Wadmalac ***** válasza:
55%

" Azt, amit leírtál, már leírta előtted pár válaszoló. De te valamiért újból leírtad, elrejtve benne pár kötözködő beszólást."

Na most már elég belőled.

Korlátolr, sötét paraszt vagy, aki mindent sértésnek vesz, amit nem fog fel.

A kocsmában az ilyen tulkok mennek neki azoknak, akik le akarják higgasztani azokat, akik csak a verekedést provokálják.

Olyan helyre menjél hepciáskodni, ahol meg is kapod érte a megérdemelt nyakasodat, aztán majd leszoksz róla.

Hogy kora reggel ilyen ekevas bunkóknak kell meghatároznia a napi hangulatomat. Feljövök ide, hogy kicsit felhangoljam magam a napra, erre ezt a trágyát kell olvasnom.


Bocs mindenkintől, aki ismer, tudja, hogy nem jellemzőek rám az ilyen mértékű kirohanások, de a parasztság kiveri nálam a biztosítékot, főleg kora reggel.

2017. ápr. 11. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

"hol volt ilyen a stílusom az elején? Nem én kezdtem"

Nem csak az elején kell figyelni.

Tulajdonképpen te vagy itt az első moderátor az igazi moderátorok előtt.

Legalábbis annak kéne lenned.

Wadmalacot még nem láttam kiborulni, szóval itt valami komoly probléma van.

2017. ápr. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 Wadmalac ***** válasza:
55%

Már lehiggadtam, még egyszer bocs.

Csak nem bírom a nehéz felfogást, aki azért hőzöng, mert korlátolt aggyal azt HISZI, hogy cseszegetik.

Pontosan olyan, mint az a barom, aki egyszer kocsmai verekedés után ki lett dobva, láttam, hogy ottfelejtette a sapkáját, utánavittem, erre nekem támadt. Egy az egyben az a habitás, mindenkit üt-vág akit ér, mert a csökött agya csak annyit fog fel, hogy ő meg van támadva.

2017. ápr. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!