Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Hartmann, földsugárzás árnyéko...

Hartmann, földsugárzás árnyékoló lap belseje, mit gondoltok róla (képek alul)?

Figyelt kérdés

Teljesen laikus vagyok, de meglepődtem, hogy nincs benne semmi. Nem mondom, hogy csalás, valószínűbb, hogy én vagyok teljesen tudatlan, de ebben mi tud befolyásolni bármit? Elég drágák, darabjuk több mint 10.000Ft ezért felszedtem most a költözés miatt egyet meg felvágtam kívánsiságból:


[link]


[link]


[link]


A pontokban sincs semmi, megkapargattam egyet, szerintem csak egy más színre festett pont. Vagy a festékben van valami anyag?


2017. ápr. 14. 12:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha nincs benne semmi, akkor benne van az összes tudása annak, aki pénzt ad érte!
2017. ápr. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

" de ebben mi tud befolyásolni bármit?"

A pénztárcára biztosan van negatív hatása. ;)


Kis olvasnivaló: [link]

Illetve néznivaló: https://www.youtube.com/watch?v=HpLU53qv7VA (2:43-tól van az érdekesség)

2017. ápr. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Illetve még egy: [link]
2017. ápr. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én ugyan az ilyenben nem hiszek, de ha nem tudjátok, hogy mi a Hartmann-sugárzás, akkor nem tudhatjátok, mi árnyékolja... :D
2017. ápr. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Még utána szétvágtam egy elektroszmog árnyékoló lapkát is hátha az más, de ugyanaz, csak a megszínezés másabb.
2017. ápr. 14. 16:05
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Grabojov-számok ( [link] ) nem voltak felfestve a falra? Mert anélkül nem ér semmit az egész. ;D
2017. ápr. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Színtiszta áltudomány.

De ami pénzt kiadtál rá, az viszont nagyon hasznos: annak is, aki megél belőle - meg neked is, nehogy valaha is ilyet tegyél a jövőben.

2017. ápr. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom minek kellene lenni benne, de az biztos, hogy a festék anyagába akár nagy mennyiségű fém részek is keverhetőek. Ez szemrevételezéssel nem megállapítható.
2017. ápr. 15. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy a természettudományok rovatba írod ezt... természettudományosan ezek a dolgok _áltudománynak_ minősülnek. Nem meglepő tehát, hogy amit kaptál a pénzedért, az átverés.
2017. ápr. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Wadmalac ***** válasza:
100%

Van ám drágább megoldás is.

Arany, csóróbbaknak ezüst fólia a padlóba, földelve.

Na az még meg is fog valamit, mármint elektromágneses sugárzásból, de az meg kérdéses a mai napig,hogy árt-e egyáltalán. És az különben sem alulról jön.

Az aranyfólia valamennyit árnyékol abból, ha az aljzatba radioaktív salak lett húzva. Csak azt nem árnyékolni kéne, hanem sürgősen cserélni.


Ahogy én néztem, a földsugárzásokat valami extrém hosszú hullámú sugárzásként írják le, de a csodálatos ezocsodaszeres források is ellentmondásba keverednek, némelyik infrahangként,némelyik elektromágneses, mágneses sugárzásként irkál róla, némelyik meg valami behatárolhatatlan, mérhetetlen, ismeretlen sugárzásként utal rá, amit a mai tudomány nem tud mérni, de persze a varázsvesszős ember igen.


Összességében nyugodtan kijelenthető, hogy ezek a műanyag lapok nem jók semmire, maximum kis hőszigetelésnek.

2017. ápr. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!