Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Hol tudom megnézni, hogy az...

Hol tudom megnézni, hogy az az elmúlt napban mennyi eső esett?

Figyelt kérdés

Az időkép szerint nálunk csupán 1 mm eső esett.

Viszont eléggé saras minden. 1 mm esőt a száraz talaj azonnal benyel. Ennél tuti több esett.


2017. ápr. 18. 08:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kiteszel egy tálcát az esős időben, megnézed hány mm esett bele---->annyi mm esett azon a kis helyen, leteszel 2-3-4-5-100 tálcát és azokon a helyeken tudni fogod mennyi eső esett, ezt átlagolod és megkpod kb mennyi eső esett a kertedben(már ha ott érdekel), én legalábbis így csinálnám.
2017. ápr. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A víz közben párolog, szóval ez nem a legpontosabb módszer.
2017. ápr. 18. 13:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, most nézem: az elmúlt napban: meteorológiai intézet honlpjáról le lesed. Bár az országod szinten mutatja, nem területre lebontva. Így utólag: sehogy. Ha nagyon érdekel, méréseket végzel és visszatudsz következtetni majd később, a mai napra.
2017. ápr. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
tölcsért teszel az edényre h csak a tölcsér nyílásán át tudjon mozogni a levegő, ez nagyrészt visszatartja a párát
2017. ápr. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!