Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Engem nagyon érdekel a környez...

Engem nagyon érdekel a környezetvédelem. Mit tudnék vele kezdeni? (többi lent)

Figyelt kérdés

Úgy értem a kérdésemet, hogy szeretnék a környezetvédelemről minél többet megtudni. Vannak környezetvédelmi szervezetek, akikhez lehet csatlakozni? Esetleg továbbtanulási lehetőségek?

Nagyon foglalkoztat a dolog egy ideje és szeretnék is tenni valamit a környezetért, a Földünkért. Van olyan itt, aki szintén ezzel foglalkozik?


2010. máj. 20. 11:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze van sok lehetőség.Helyileg nem tudom merre vagy, Én Szegeden tanulok vegyésznek,de ez mellett van környezeti szak is. A két szak nagyon hasonlít, párhuzamosan megy egymás mellett. pl.én vegyészként a környezeti kémia tanszéken szakdogázok.
2010. máj. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Réti bubuzér ***** válasza:
Én a BME-n végeztem, a GTK-n műszaki menedzser szakon környezeti menedzser szakirányon. A vegyészkaron pedig környezetmérnök képzés is van.
2010. máj. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Hol laksz? Mármint megye? Lehet tudok jót ajánlani ha nem laksz messze. Sulira meg rengeteg lehetőség van. Jó lenne ha hozzájutnál egy továbbtanulási könyvhöz, amiben fel vannak sorolva a szakok az iskolákból. Olyan biztosan van a sulitokba. Max. egy a tanáriba.
2010. máj. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Pest megyében lakom.

Igazából inkább valami "alacsonyabb szintű" továbbtanulás érdekelne. Pl.OKJ-s szak esetleg. Egyetem/fősuli sajnos nem nekem való :S

Érettségim van, jelenleg nem tanulok, de szeretnék mindenképp továbbtanulni. Ezért is érdeklődöm.

De akár valami szervezetbe is beszállnék szívesen, ahol tudok valamit tenni a környezetünkért!

2010. máj. 20. 12:15
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


itt vannak okj képzések.

2010. máj. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Állj ki az aluljáróba Green Peace-es transzparensekkel
2010. máj. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!