Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Hogy maradt épen papír a...

Hogy maradt épen papír a Titanicról az óceán mélyén?

Figyelt kérdés
90 éven keresztül állt a vízben amit felhoztak, tudom, hogy ott az oxigén kevesebb sokkal, de számomra ez nem kielégítő magyarázat. Az egyik dokufilmben azt mondta akutatónő, azért maradt meg az egyik 17 éves fiú naplója, mert ceruzával írta. De a papír az hogy nem mállott szét????? Erre senki nem tér ki...
2017. aug. 12. 22:05
 1/1 Gugu Gabor ***** válasza:
100%
Nem mondom hogy szét googliztam az életem, de annyit találtam, hogy egy ládában találták és hozták fel ami megvédte többé kevésbé, illetve a nem mállott szét az nem teljesen igaz... másik honlapon valami olyasmit olvastam hogy fagyasztva szárítás meg valami speciális ragasztóval konzerválták a lapokat, mert különben szétestek volna.
2017. aug. 13. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!