Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Hogyan működnek a tokenek...

Hogyan működnek a tokenek matematikailag?

Figyelt kérdés

2017. aug. 21. 17:06
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

eddig egy válasz érkezett, a legutolsó, de sajnos semmit nem ért az egészből, nem tudom miért szólt hozzá, amit elmondott az nem magyarázat a lényegre, de az látszik, hogy nem is ért hozzá


a token id, mivel nincs kapcsolat nem igazán számít, az hogy pár másodpercig él én is tudom, de ez sem számít az algoritmus szempontjából, a jól megvariálták, az tök jó kifejezést :) ezt kéne kifejteni valakinek, csak nem hiszem hogy variációról van szó, hanem komoly prímszámelméleti tételekről, az idő pedig nem tudom mennnyire számít, lehet hogy felhasználja sorrendiségre, de nem hiszem hogy olyan pontos időt mérne, hogy a konkrét időpont számítana, egyébként is időeltolás szimmetria van

2017. aug. 22. 10:40
 12/12 Gugu Gabor ***** válasza:
100%
a pontos idő manapság már nem olyan nagy szám konkrét cél ic k vannak erre kb 0 fogyasztással. egyébként te most komolyan azt várod hogy ide valaki leírjon egy komplet titkosítási algoritmust?
2017. aug. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!