Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Miért folyik állandóan "harc"?

Miért folyik állandóan "harc"?

Figyelt kérdés

Miért akarjátok meggyőzni XY-t, hogy az evolúció létezik? Kismillió, ezzel kapcsolatos kérdést tettek már fel, és én az alábbiakat tapasztalom:

-két ellenséges tábor

-személyeskedésig fajuló tivornya

-Senki nem győz meg senkit, a maga álláspontja helyességéről

Miért vergődtök, olyan emberek meggyőzésével, akik (ha az empirikus bizonyítékokat is képtelen felfogni) nem teljesen immunisak az észérvekre?

Arra vagyok kíváncsi, hogy ez miért fontos, nektek.

Az is érdekes, hogy miért pont az evolúciót tekinti mindenki "szabad prédának", miért nem pl. a Pitagorasz-tételt akarják megcáfolni?



2017. szept. 1. 16:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem miért annyira fontos dolog ez. Szerintem tök mindegy hogy Isten teremtette a Földet és az embert, vagy az ősrobbanásból és az evolúcióból jutottunk idáig, ha egyszer az számít ahol most vagyunk.
2017. szept. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Tom Benko ***** válasza:
80%
Nem XY-t akarjuk, ő legtöbbször már menthetetlen. Inkább azokat, akik még nem döntöttek.
2017. szept. 3. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ez pszichológia. Nagyjából: minden ember a saját igazát akarja igazolni.
2017. szept. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!