Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Szerintetek mit kutassak?!

Ciki laci kérdése:

Szerintetek mit kutassak?!

Figyelt kérdés
Segítségeteket szeretném kérni. Jelentkeztem egy biológiai versenyre, ahol az a feladat, hogy kutassak valamit, bármit. A téma nyitott. Adnátok valami téma ötletet :D a válaszokat előre is köszönöm :) !!! 17/F

2017. szept. 29. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A bencepoloskákat, mezei poloskákat kéne kutatnod. Ez teljesen ismeretlen dolog jelenleg az országban pedig teljesen el van velük lepve az ország és komoly károkat tudnak okozni. Lehetőleg arra is választ kéne találni, hogy mi a leghatásosabb irtószer ellenük.
2017. szept. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
28%
Van egy olyan érzésem, hogy a visszalépés a legelőnyösebb. Aki jelentkezik valamire, amire semmi indíttatása, kevés ismerete, ott sikeres nem lehet. És az egész emberi tevékenység a sikerért zajlik. Még a rablás is.
2017. szept. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#2 Nem semmi vagy! Nekem fel sem tűnt ez az ellentmondás a "Jelentkeztem"'''nem tudom"
2017. szept. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!