Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kutassak utána, vagy ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kutassak utána, vagy ennyi idő után inkább hagyjam?

Figyelt kérdés
Az illetőnek köszönhetem,hogy egy nehéz időszakon segített nekem túllépni, 2 évig voltunk kapcsolatban ,2-szer történt szexuális dolog még az elején,de ez átváltott barátság témává,onnantól kezdve önzetlenül támogatott anyagilag.A kapcsolatunk 1 perc alatt megszakadt anno,amikor ő beszélni akart velem,de abban a pillanatban engem nem érdekelt,sec-perc alatt összevesztünk,se én nem kerestem,se ő engem.Mindkettőnknek volt az adott pillanatban elfojtott gondolata,frusztrációja,csak éppen más-más,nem került felszínre.Akkor ez nem érdekelt,mert úgy éreztem mintha kalitkába zártak volna vele kapcsolatban,de így 5 év elteltével,ha mást nem is,egy köszönöm-öt kellett volna mondanom,de mivel önfejű voltam,ő is,nem kerestem.És kezd bűntudatom lenni,szeretném ha tudná hogy nagyra értékelem amit tett régen.Csak az a baj hogy külföldi,a nevét tudom,azt is tudom milyen ágazatban dolgozik,ahol ismerős lehet a neve,könyvet is írt,de mégse találom sehol,mert hétköznapi neve van,így sok ember ezzel a névvel rendelkezik.Próbáljam valahogy megkeresni,vagy inkább hagyjam ? Hálás vagyok,meg most már felnőtt fejjel gondolkozok a 3.X. után,de nagyon idegesít hogy ezt nem tudom neki elmondani.
2015. szept. 21. 00:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha könyvet írt, azt valaki kiadta, és talán valamilyen elérhetőségét ezen a vonalon meg tudnád szerezni. Sőt, ha egy témának ennyire a szakértője, keresheted a szakterületéhez kapcsolódóan, vagy írók között.. Ha nem tud nyugodni a dolog, akkor keresd, ameddig nem veszíted el az érdeklődésed a témával kapcsolatban. Gondolj azonban arra is, mi lesz, ha megtalálod: lehet már családja van, és tolakodásnak tekinti, hogy felbukkansz az életében. Az is lehet, hogy még dühös, vagy csak azért kérsz bocsánatot, mert ismét számítasz a jóindulatára.. szóval a kapcsolatotok nem maradt töretlen, ne lepődj meg, ha nem úgy alakul minden, ahogy várnád.
2015. szept. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem keresd mind a kettőtök érdekében. Különben zavarni fog egész életetekben.
2015. szept. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!