Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Meddig tart még ez a förtelmes...

Meddig tart még ez a förtelmes idő? Mikor tud vére kiszáradni a föld? Egyáltalán mi okozza ezt?

Figyelt kérdés
2010. máj. 31. 09:31
 1/8 anonim ***** válasza:
18%

Nem tudjuk.

Nem tudjuk.

Ilyen az időjárás.

Megérte feltenni a kérdést.

2010. máj. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Megérte megírni ezt a választ...
2010. máj. 31. 09:59
 3/8 A kérdező kommentje:
Olyasmire gondoltam, hogy van-e valamiféle ciklikusság az időjárás alakulásában, pl. hogy 3-7-10-stb. évente csapadékos, hideg, aszályos, stb. az idő. Vagy ez teljesen random? Ha lenne valamiféle szabályszerűség, akkor esetleg lehetne sejteni, hogy meddig tart.
2010. máj. 31. 10:06
 4/8 anonim ***** válasza:
10%
Legyél meteorológus
2010. máj. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Úgy látom, ide csak tahók válaszolnak...
2010. máj. 31. 10:17
 6/8 anonim ***** válasza:
A föld vére? :D
2010. máj. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Csak lealacsonyodtunk a kérdéshez:P

[link]

2010. máj. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kösz a linket, ebből legalább megtudtam valamit.


Amúgy tényleg marha fölösleges a kérdés, csak tudjátok elég elkeserítő, ha az ember otthonát víz veszi körül, áll a víz a melléképületekben, kirohadnak a fái, stb.


A hatodikon én is lesz*rnám, hogy mennyi víz esik még. Éljen a tolerancia amúgy... De más szinte meg se lep...

2010. máj. 31. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!