Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Szerintetek ha most meg nem...

Delfinek_delfinek kérdése:

Szerintetek ha most meg nem megy annyira a kemia vagyis inkabb figyelmetlensegeken ment el az egesz dogam van eselyem az orvosin? 9. es vagyok

Figyelt kérdés
3-4 vagyok de masodik felevben javitani akarok es mar ertem amiket hibaztam. mi a velemenyetek?

2018. jan. 18. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Simán. Nem értem, hogy miért merült fel, hogy nem lenne rá esély.
2018. jan. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Van tobb mint harom eved

Ugyanmar:D

2018. jan. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 EagleHUN ***** válasza:
Van három és fél éved javítani. Félévkori 1db jegy nem sokat számít. Na meg lehet külön felvételit is írni egyetemekre.
2018. jan. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem a felevi eredmeny szamit, hanem hogy mennyit tudsz a targybol.


En 5 voltam kemiabol, de a tanar szorol-szora kerdezte vissza a leadott anyagrészt. Tulajdonképp megtanultam a füzetből, de semmit nem értettem. Pl. ilyen alapokat se tudtam mi az, hogy poláros vagy kovalens kötés. Ott volt a füzetbe a CO2 szerkezeti képlete, mellette apoláris, lineáris szerkezet és 180 fok. Fogalmam sem volt mit jelent, betanultam csak, mint az ABC-t. Aztán jött a faktultáció, ott el kellett kezdeni gondolkodni, megvilágosodtam, elkezdtem értően tanulni. Szóval az, hogy te 3-4 vagy nem izgat senkit, az a lényeg, hogy értően tanulod-e.

2018. jan. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2018. jan. 20. 08:40
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

11-re felhúzod 4-5-ösre akkor rendben lesz. Mivel az emelt érettségi elég nehéz, jó, ha a jegyekkel max pontot viszel. A számolásra feküdj rá nagyon.

Bár tényleg elég korai ezen aggódni. :)

2018. máj. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!