Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Létezhet a valóságban is...

Létezhet a valóságban is olyan faj, mint a Starcraft zergjei?

Figyelt kérdés
Mert ha tényleg vannak ilyenek, az nagyon durva lenne.

2018. febr. 1. 23:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
nem
2018. febr. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Elvileg miért ne létezhetne? Gyakorlatilag viszont, még az sincs bizonyítva, hogy "nem vagyunk egyedül".
2018. febr. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%
Meglehet...egyèbkènt nagyon hasonlítanak az alienben szereplő xenomorphokra, persze az se lètezik. De a Földön èlő fajok közül, leginkább talán hangyákra, vagy mèhekre hasonlítanak. De lehet, hogy magától nem lètezik, de egy nap olyan fejlett lesz a tudomány, hogy valami unatkozó kocka tudós megalkot egy zerglinget. Ha pedig így van....èn mindig akartam egy kis zergkutyát :D
2018. febr. 2. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Wadmalac ***** válasza:
29%

A kígyófarkú kétkarmos?

Nem tűnik valami praktikusnak ez a testalkat szárazföldre. Intelligens lénynek főleg nem.

Megpróbáltam elképzelni, ezzel az alkattal és manuális képességekkel hogyan pattinthatták az első szakócát. :D

2018. febr. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
59%
Még ha elméletileg össze is jöhetne valami hasonló, akkor is van pár dolog ami nagyon nem lenne esélyes és alapköve a starcraftnak. Például más bolygókra eljutás. Az élő szervezetek valahogy nagyon nem bírják az űr hidegét és a vákumot. Persze lehet ilyen "élőlény" is, de az jó eséllyel annyira különbözne minden földi létformától, hogy talán fel se ismernénk hogy élő, vagy intelligens. Tuti nem a tündibündi izgő-mozgó (és szapora meg nagyon falánk) kis zerligek vagy a többi sikeres starcraftos zerg faj lenne a formájuk. Inkább valami protonmolekula jellegű dolog lenne az Expanse-ből.:)
2018. febr. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%

Utána néztem. A zerg mesterséges élőlény a Wiki szerint. Elvileg fejlett biotechnológiával lehetne ilyet készíteni. De léte csak rövid, jelentéktelen epizód lenne a Galaxis történelmében.

Ha egy zerg kimegy a wc-re, nem tudja kitörölni anélkül, hogy le ne vágná a saját farkát. (:D)

* * * * * * * * *

Itt egy komoly válasz is:

Ez egy játékdizájn, mint sok fantázia jármű, vagy fantázia fegyver. Az a legfontosabb tulajdonsága, hogy jól, vagy félelmetesen nézzen ki.

A dísz, vagy fantázia-fegyverere egész iparág állt rá. Sokan jó pénzt fizetnek érte, és falra, vagy vitrinbe teszik ezeket. Valós harcban vagy eltörne, vagy hamarabb sebezné meg gazdáját, mint az ellenfelet az ilyen fegyver.

A zergeknek sem kell életképesnek lenni, elég ha a frászt hozzák a játékosra.

2018. febr. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#6,

ezt hogy a viharba tudtad összeszedni?!


"A válaszíró 16%-ban hasznos válaszokat ad."

2018. febr. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#7 Válaszadó!

Valaki meghekkelte az értékelésemet. Tudod sok embernek a tyúkszemére léptem. Valaki úgy gondolta, hogy attól igaza lesz, ha belepiszkál a szerverbe.

Más is járt már így, és új fiókot nyitott.

Én részben lusta vagyok, részben örülök, hogy nincs veszteni valóm.

2018. febr. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Muhahaha.


Aham, rémlik, hogy pár hete egy másik "kategória toplistás" is beszámolt valami hasonlóról. Csak ő talán újraregisztrált.

2018. febr. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Igazából a zergek tudnak spórákat kijuttatni az űrbe, amivel más bolygókat is képesek elérni, aztán megfertőzni.

Elég belőlük egy spóra is, ami bejut az adott bolygó felszínére és szaporodni kezd.

De igazából célzott mutációval bármit képesek szervesen megalkotni.

2018. febr. 2. 23:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!