Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Melyik mikroszkópot ajánlanáto...

Melyik mikroszkópot ajánlanátok max 170 gurigáért?

Figyelt kérdés
Kertmészmérnök vagyok és most megyek növényorvos MSc-re. Baktériumokat, gombákat, növényi szöveteket nézegetnék legtöbbször, de a pocsolyavíz és a talajoldat meg hasonlók is érdekelnének. Ha ajánlasz valamit, kérlek indokold meg, hogy miért.

2018. márc. 21. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
170 guriga elektronmikroszkópra kevés, optikaira sok. Szerintem te 170 ezer forintra gondoltál.
2018. márc. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ha annyi pénzem lenne, hogy megvehetnék egy elektronmikroszkópot, akkor nem itt tenném fel a kérdést. Nem hinném, hogy a valuta mértékegységén kéne fennakadni.

1guriga=1000 Ft.

2018. márc. 22. 01:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne használj szlenget, ha nem ismered. Egy guriga egymillió forint, mindig is az volt.
2018. márc. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Lépj tovább, haver, hidd el, megéri!
2018. márc. 22. 19:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne rám légy ideges, én nem tudok hova továbblépni mert nem ismerem a mikroszkóp piacot. Örülj hogy mégis tanultál valami újat, így legalább a növényorvos MSc-s bulikon nem fogsz hülyét csinálni magadból amikor 2 gurigáért akarsz pizzát rendelni.
2018. márc. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!