Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Normális ez az időjárás?

Normális ez az időjárás?

Figyelt kérdés
Néhány napja még nagykabátban szinte dideregve mentem ki az utcára, ma meg nyárias öltözetben is melegem volt, ami még hagyján, de már másodszorra riadok fel a viharra, akkorákat csattog, hogy az hihetetlen, 40 évem alatt nem emlékszem, hogy ilyen szélsőséges lett volna az időjárás. Lehet aztán, hogy volt ilyen máskor, de nagyon durva mindenesetre. Szerintetek?
2018. ápr. 13. 02:08
 1/8 hollófernyiges ***** válasza:
82%
Mármint hogy áprilisban szeszélyes az időjárás? Ki hitte volna :)
2018. ápr. 13. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%
Azért nem emlékszel, mert fiatalabb korodban, mikor rohantál az iskolába: felelés, érettségi, vizsgaidőszak, felvételi, állásinterjú... el se jutott az agyadig, hogy időjárás is van, télen nyáron egyéb izgalmak fűtöttek. Nyugdíjasoknak meg aztán tényleg nincs más rágódni valójuk, mint az időjárás és a reumájuk.
2018. ápr. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%

Az időjárás a természet rendje szerint MINDIG bormális.

Az lenne abnormis, ha valóra válna sokak kivánsága: az én kertemet mindig süsse a Nap, a szomszédét mindig verje a jég.

2018. ápr. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Wadmalac ***** válasza:
71%

45 évvel ezelőtt ezen a napon havaseső esett.


Itt egy összevetésre alkalmas grafikonsor az utóbbi 18 évről.


Tessék tanulmányozni.


[link]

2018. ápr. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem nem normalis de elkell fogadni az teny h egyre szarabb h telen egy het -20 aztan +10-5 de ez van a fold valtozik és akik okozak nem fognak eltunni (emberek..)
2018. ápr. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A tavasz ravasz, mit vársz tőle?
2018. ápr. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Az se normális, hogy lassan már naponta van legalább egy vihar.
2018. jún. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na a mostani időjárás az tényleg nem normális. 1 nap alatt 2-3 óriási vihar. 15-20 éve, amikor Floridában éltem, ott voltak ehhez hasonló viharok, de ez a fülledt idő is hasonló.
2018. jún. 9. 01:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!