Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Az evolúció során növények...

Az evolúció során növények vagy állatok alakultak ki korábban?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 17. 07:22
1 2
 11/17 Wadmalac ***** válasza:

A biztosan nem tyúk vagy tojás jellegű kérdés az autotróf és a heterotróf élőlények megjelenési sorrendje lett volna. Az megválaszolható korrekten.

A kettő közül a harmadik, a kemotróf. :D

2018. ápr. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Nisse válasza:
0%
A kérdés is roszsz, mert az evolúció egy mese, az emberiség legnagyobb - felnőtteknek való - áltatása. Előre mondom, hogy nem valami vallási fanatikus vagyok, de egyetlen értelmes érvet sem hallottam még soha az evolúció mellett, ellene viszont már sok százat. Felületesen olvasva a témában nagyon értelmesnek tűnik, de mélyebb kutatás után jól látszik, hogy csak a "talán", az "esetleg", "akár" és az ehhez hasonló kifejezések uralják a témakör írásait
2018. ápr. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
#12: Köszi, végeztél. Elmehetsz.
2018. ápr. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

"de egyetlen értelmes érvet sem hallottam még soha az evolúció mellett, ellene viszont már sok százat"


ne dumálj a levegőbe, akkor írj ide le légyszeves 10 érvet, ami szerinted nem értelmes, de hallottad, és 10-et, a sok százból, amit ellene ismersz

2018. ápr. 22. 20:58
 15/17 A kérdező kommentje:
UI: egyébként meg kedves 12-es, attól még a kérdésre válaszolhatsz, hogy az elméletedet kifejtetted, mert a növényeket és állatokat csak nem tagadod, meg az időt, szóval ha nem is volt evolúció, azért a kérdés még értelmes, csak cseréld ki az evolúció szót az idő szóra!
2018. ápr. 22. 21:00
 16/17 Pombe ***** válasza:
100%

#12: "de egyetlen értelmes érvet sem hallottam még soha az evolúció mellett, ellene viszont már sok százat."


Már az állítás is rossz. Az evolúció ellen felhozott érvek "az emberiség legnagyobb - felnőtteknek való - áltatása."


#12 "Előre mondom, hogy nem valami vallási fanatikus vagyok"


Előre mondom, hogy az vagy. Te láttál már olyan vallási fanatikust, aki beismerte magáról hogy vallási fanatikus? Ez az elmebaj olyan változata, ahol a páciens a betegségtudat teljes hiányának szimptómáit mutatja.


#12: " de egyetlen értelmes érvet sem hallottam még soha az evolúció mellett"


Mivel kellően félsz tőle, hogy találsz, így soha nem is kerestél egyet se.


#12: "... ellene viszont már sok százat."


Helyesbítsünk. Sok száz füllentést és félretájékoztatást. Iskoláid, gyakorlatod egy deka sincs az ügyben, és érvek, tudás helyett csak egy nagy hordót görgettél ide, amiről hangosan lehet igét hírdetni abban a mellényedben, amit korábban családi sátorként szereztél be egy outlet-ben.


Amit te láttál az evolúció ellen, az "felületesen olvasva a témában nagyon értelmesnek tűnik, de mélyebb kutatás után jól látszik, hogy csak a "talán", az "esetleg", "akár" és az ehhez hasonló kifejezések uralják a témakör írásait"


Tudod, a demagógia figyelemelterelő és elvakító fényáradat. De elég ha csak tükröt tartunk a hordószónok elé, és saját fegyvere teríti le... :D


Itt van két kísérlet evolúció ügyben, ahol mind a két esetben a szemünk láttára, két eltérő környezetben egysejtű lényekből többsejtű önálló szaporodási közösségek alakultak ki, vagyis másféle lények. Mutass bárhol az értekezésekben a kísérletekkel kapcsolatban olyasmire, hogy "talán", vagy "esetleg"!


[link]

[link]


Lenyelheted nyugodtan a békát, barátom. Az evolúció működése semmivel se kisebb-, vagy nagyobb tény, mint ahogy Budapest útjain látod közlekedni az embereket, járműveket...stb.

2018. ápr. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Pombe ***** válasza:

Nisse barátom!


#12: "Előre mondom, hogy nem valami vallási fanatikus vagyok, de egyetlen értelmes érvet sem hallottam még soha az evolúció mellett"


Ebben reménykedtek Amcsiban is ennél a pernél, ahol az evóellenesek gátlástalan nyomulását az iskolákban megunták egyesek és beperelték őket.


[link]


Minden kedvezett a perben az evotagadóknak. Az akkori amcsi elnök (George W. Bush) kiállt mellettük, és bírónak megtette az ügyben a mélyen vallásos John Jones-t, és az egyik leghírhedtebb intelligens tervezés szószóló, Michael Behe (közismert hülyesége: egyszerűsíthetetlen komplexitás) közvetlen támogatását is élvezhették.


Persze, hogy elveztették a pert. Tudod miért? Mert még John Jones is belátta a per folyamán, hogy a helyzet fordított. Éppen hogy a haverjaid azok, akik sorra gyártották a tudománytalan-, és minden alapot nélkülöző meséket.


Nem találod furcsának, hogy a kedvenceid még úgy is csúfosan megbuktak, hogy hurrikánszerű hátszél vitte be őket a tárgyalóterembe? :D

2018. ápr. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!