Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Ez a furcsa jelenség miért...

Ez a furcsa jelenség miért van nekem alvás előtt?

Figyelt kérdés

Gondolom másnak is :). A lényeg, hogy elkezdek gondolkodni, viszem tovább a gondolatmenetet összefüggésekkel, de egyszer csak rájövök, hogy tök hülyeség, értelmetlen az egész. Pedig amikor még elképzeltem vagy gondolkodtam rajta, teljesen logikusnak és valószerűnek tűnt.


Pl. a gondolatmenetem vége, hogy hangszóróval teniszezek egy medencében (igen, kb ilyen hülyeségek). Pár másodpercig nekem teljesen valószerűnek tűnt, hogy ez egy normális gondolat, és pillanatokon belül meg kiábrándulok, hogy mi a francért akarok én hangszóróval teniszezni egy medencében.


Vélemények? :D


2010. jún. 13. 21:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
Agybajos vagy.:D
2010. jún. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ez már kemény...:)
2010. jún. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Ilyenkor nem kerülsz félálomba?mert akkor lehetnek ilyen fura gondolataid:D én is mindig gondolkozok elalvás előtt de én normális dolgokon(bocs:D:D)és néha én sem értem hogy jutottam el egyiktől a másikig.
2010. jún. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Bejött, hogy nem fogok kapni normális választ :D. Azért még várok :D
2010. jún. 13. 22:29
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
:) szerintem ez tök természetes...félálomban vagy, összekeverednek a gondolataid. Nekem is szokott lenni :) Pl gondolkodom, elálmosodom, felvetődik bennem egy kérdés, és a válasz: kérdezzük meg a sárgát... Aztán feleszmélek, és nézek, hogy mi van???? XD
2010. jún. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%

Nekem olyanok szoktak lenni, hogy úgy érzem valami forradalmit találtam most ki, amit meg kellene valósítani.:D

De aztán sosem eszembe többé, hogy mi volt az. Egyébként ilyenek akkor vannak, amikor járatod az agyad valami értelmes dolgon, de aztán félálomba kerülsz, és akkor már ilyen kevésbé értelmes dolgok is előjönnek. Pl. álmodban is teniszezhetsz hangszóróval.:D De tényleg, vannak olyan hü.lye álmok. Szerintem ezek a fura gondolatok annak az előzményei.

2010. jún. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
58%
Jah hát igazad van nem kaptál tőlem se normális választ:D kedvesebb lett volna ha azt mondom hogy szimplán hülye vagy?ami szerintem nem igaz csak mondom.
2010. jún. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős a jelenség, bár régebben nem is nagyon foglalkoztam vele, csak az utóbbi pár hétben kezdett engem is érdekelni.


Szinte mindig előjön, amikor félálomban vagyok, vagy nagyon álmos. Fogalmam sincs, hogy mitől lehet, de örülök, hogy nem én vagyok az egyetlen. Ha már nem vagyok normális, akkor legyen sorstársam is. :)

2010. jún. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én azon szoktam agyalni, hogy hogy lehet az, hogy sosem emlékszem arra a pillanatra, amikor épp elalszom, hanem az egyik pillanatban még fekszem az ágyban és próbálok elaludni, utána meg már csak arra emlékszem, hogy felébredek. Kiskoromban minden este elhatároztam, hogy na, most majd jól megjegyzem azt, amikor elalszom, meg azt, hogy pontosan hogyan alszom el, de persze sose jött össze :D
2010. jún. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
No köszi a válaszokat, ezek jók :). A harmadiknak mondom, hogy rá nem vonatkozott, amit előbb írtam :D. Azt hittem, rájössz :P
2010. jún. 13. 22:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!