Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mi a fene van ezzel az időjárá...

Mi a fene van ezzel az időjárással?

Figyelt kérdés
Se tegnap, se ma, de úgy néz ki még egy nagyon jó darabig nem fog 25-27 fok felé emelkedni a hőmérséklet, ráadásul rengeteg csapadékot is mond... egész évben ezt a k#rva nyarat vártam, hogy mehessek a haverokkal strandolni, de most hogy vége lett a sulinak, csak szar idő van...

2018. jún. 23. 12:22
1 2
 11/13 anonim válasza:
Azért lehet, hogy hosszabb-rövidebb ideig meleg van, vagy hideg, vagy akármilyen időjárás a földrajzban medence jellegnek hívjuk (nem vagyok földrajz tanár) és ennek köszönhető. Mivel a Kárpát-medencében, de ott is a középső részén, így ahogy már megtanultuk mindenhonnan a Kárpátok vesznek korűl. És köztudott ahol a hegyek közé beszorul akármilyen ciklon az hetekig így marad. Pont erre van ez a népi mondás, hogyha Medárd napján esik, negyven napig esik. Ez is a medence jelleg. Remélem érthető voltam?
2018. jún. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Kárpát-medencében, de ott is a középső részén élünk.
2018. jún. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Lehülyézett mindenki, de még mindig ugyanez a helyzet, azóta se volt 30 foktól több. És az előrejelzések szerint, nem is lesz még. Bocs, hogy ezt tudni akartam. De tudom, idióta vagyok.
2018. júl. 12. 12:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!