Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Hogyan és mikor került a...

Hogyan és mikor került a neandervölgyi ősember európába?

Figyelt kérdés
Utánuk később érkezett a HOMO SAPIENS AFRIKA felől ?
2018. szept. 1. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:
4%
Az első vasútvonal lefektetése után. :)
2018. szept. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22%
Soros telepitette be őket.
2018. szept. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ott alakultak ki tudtommal egy korábbi emberfajból. A mikor-t nem tudom fejből, de úgy rémlik több százezer évvel korábban.


yt keresőbe beírod, hogy neandervölgyiek apokalipszise és találsz egy két részes ism. terjesztőt amiben szerintem benne lesz (+amúgy is érdekes).

2018. szept. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyszercsak úgy hirtelen lettek mint a muslincák.
2018. szept. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Neander völgy Sváct területén van. Ez az ember tehát Európában volt néhány százezer évvel ezelőtt, majd keveredett más embercsoportokkal, átkerült Közel Keletre és Közép Ázsiába, úgy 30000 év utáni időkből már nem tudják önállóan kimutatni, eltűnt.
2018. szept. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 belapus ***** válasza:

Neanderthal ( Neandervölgy ) Németországban található.

Szerintem az ő elődeik is Afrikából származhattak, majd Európába vándoroltak, és itt alkalmazkodtak ( testileg ) a jégkorszaki hidegebb időjáráshoz.

2018. szept. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Charter járattal jött tudtommal, de megkérdezem mindjárt nagyapámat, ő még találkozott vele.
2018. szept. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!