Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mongóliában miért nincsenek...

Mongóliában miért nincsenek pálmafák, annak ellenére, hogy trópusi ország?

Figyelt kérdés

2019. jún. 23. 18:32
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 anonim ***** válasza:
89%

Lehet, hogy indiainak jó vagy, de trollnak pocsék.

Nyilván azt az Orbános-Putyinos iszonyú intelligens kérdést is te tetted fel.

Ha unatkozol, inkább olvass!

2019. jún. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/65 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti és utolsó!


Kérlek linkeljetek nekem olyan buggyant kérdéseket, amelyeket valóban én tettem fel!

Nem kevertek ti engemet valami hülyével össze?

2019. jún. 26. 13:41
 33/65 A kérdező kommentje:
Egyébként Mongólia nem is trópusi ország! Mivel perfekt angol vagyok, ezért elolvastam az interneten a dolgokat, s azt vettem ki belőle, hogy mediterrán éghajlata van a Bajkál-tónál.
2019. jún. 26. 13:47
 34/65 anonim ***** válasza:
100%

Igazából a Bajkál tó nem határos Mongóliával... de legalább közel van hozzá ;-)

[link]

2019. jún. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 A kérdező kommentje:
Az imént láttam az interneten, hogy Mongóliában még rénszarvast (!!!) is tenyésztenek, meg hogy mínusz negyven fok is előfordul olykor! Úgy látszik, ennyire "trópusi" az ország. Hogy nézhettem el így!?
2019. jún. 26. 22:51
 36/65 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de bárkivel előfordulhat az ilyesféle tévedés. És legalább beismerted, hogy nem volt ebben igazad.
2019. jún. 27. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/65 A kérdező kommentje:
Mongólia lehet valaha trópusi? Hogy lehetne azzá tenni?
2019. jún. 30. 18:36
 38/65 anonim ***** válasza:
100%

Miért szeretnél egy egész országot a határai alapján más éghajlatúvá tenni, mint ami?... És akárki is miért változtatná meg? Évezredek óta ilyen az éghajlata... bár biztosan ott is emelkedik az éves átlag hőmérséklet... de azért nem olyan gyorsan, hogy mediterránná váljon... de sivatag bőven lehet még

Tényleg sajnálom, de ez már nem csak egy félrenézett dolog...

2019. jún. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/65 A kérdező kommentje:

Nézze, uram!

A CIA rendelkezik olyan technológiával, amely trópusi felhőket kreál az adott ország felé. Mongóliának rengeteg páradús csapadékra van szüksége, különben sosem lesz megfelelő klímája!

2019. jún. 30. 18:56
 40/65 anonim ***** válasza:
100%

"A CIA rendelkezik olyan technológiával, amely trópusi felhőket kreál az adott ország felé. "


A CIA semmiféle ilyen technológiával nem rendelkezik, mivel a CIA kb. egy hírszerző és kémelhárító szervezet, így semmi közük semmiféle felhők kreálásához. De ha lenne is, honnan venné azt a rengeteg vizet, amely trópusi felhőket kreálna Mongólia (vagy annak egy része) fölé?

2019. jún. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!