Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mongóliában milyenek az...

Mongóliában milyenek az emberek, milyen ott az élet, és mennyire fejlett az ország?

Figyelt kérdés
2013. júl. 25. 22:11
 1/2 anonim válasza:
75%
Nem voltam még ott, de egyszer elszeretnék menni engem is érdekel. A Nationalben olvastam hogy főváros fejlett, de sok a nyomornegyed, az emberek szegények, nincs nagyon munka. Kb. mint Magyarország. Ha megteheted szerintem menj el, élményekkel biztos hogy gazdagabb leszel majd oszd meg velem is lécci :) . Az emberek pedig barátságosak, és nyitottak az újra ahogy a neten olvastam, szerintem googlén néz utána te is, szoktak lenni utazóknak élménybeszámolói.
2013. júl. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Én egy hónapja érekeztem ide, és régóta írom az útjaimról a blogot. MOst fél évig leszek itt, és tervezek egy pont ezzel foglalkozó bejegyzést is, első benyomások, hogyan képzeljük el az országot, stb.

De már eddig is jópár bejegyzés született, szóval ajánlom figyelmedbe.

[link]

2013. okt. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!