Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Számfestővel tapasztalatok?

Számfestővel tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Rendelt már vki számfestőt? Ha igen, mi a véleménye róla? Jó minőségű?

2019. nov. 7. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:
46%

Számfestő "rendelése"?! Milyen ünnepi alkalomra lenne az ajándék? Elképzelést megvalósítani/kivitelezni?


Ui: lehet, hogy csak én vagyok lemaradva valami érdekes újdonságról...

2019. nov. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem a számfestő.hu-hoz volt balszerencsém. Soha többé!! Több hónap után kiérkezett a csomag, hiányosan. Elérni pedig őket lehetetlen, szóval futhatsz a pénzed után. :(((
2021. máj. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Én a Catchy-ről rendeltem. 50x70es kép, 2 hónapja csinálgatom amikor a férjem dolgozik, hogy ne lássa meg, mert ajándék lesz.

Nem rossz, bár nekem a legrosszabb tapasztalatom vele, hogy vannak bizonyos színek, amik nehezen fedik az alatta lévő számot és a vonalat amin belül festened kell. Ezeket többször kell átkenned, nálam sajnos az zöldet minimum 3x,balszerencsémre pont abból van a legtöbb rész 😅. A másik az állaguk. Elég nehéz megszokni a festék állagát, gyorsan megsűrűsödik, ilyenkor én mindig átkeverem. Amelyiknek túl jó az állaga és könnyű kenni, általában azok nem fednek túl jól, ahogy én észrevettem. 😄

Amúgy most hogy már kezd összeállni, így már nem olyan rossz, ha egyszer valaha kész lesz szuper lesz.

Ha nagy képet rendelsz, akkor érdemes keretre rakatni és akár egy állványt is beszerezni, mert nekem mialatt készült 3x állt be már a derekam, bár lehet csak én vagyok ilyen nyomi. 😂

2021. jún. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!