Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit adjak a páromnak karácsonyra?

Mit adjak a páromnak karácsonyra?

Figyelt kérdés

3éve vagyunk együtt. Sok mindent adtam már neki, és kezdek kifogyni az ötletekből. Volt már közös vacsi, főztem neki többször, fényképes ajándék, ruha, ajándékutalvány...

Idén valami egyszerűre gondoltam, mert pénzem sincs szóval gondoltam veszek neki sapkát meg kesztyűt, télen az mindig kell. De szerintem az túl egyszerű, szóval ha van valami nagyon jó ötletetek osszátok meg velem. :)


2019. nov. 12. 09:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Karácsonyi pulcsi :)
2019. nov. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ilyenekért nincs odáig :D Sima egyszínű pulcsikat hord meg nadrágot is.
2019. nov. 12. 09:45
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
semmit
2019. nov. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sajnos azt nem tudok mert "semmire" nincs pénzem.
2019. nov. 13. 12:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Könyv, társasjáték, ördöglakat, karóra, határidőnapló, koncertjegy, foci meccs jegy, kondibérlet, tematikus ajándékcsomag...
2019. nov. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi! Focimeccs és koncertjegy jó lenne, viszont a kedvenc csapata elég messze van innen...nem kis pénz lenne :D más meccsre meg nem nagyon szokott menni, ő is focizik helyi meccsekre megy csak, de az meg nem belépős. :D

Koncertjegyet azért nem tudom, hogy jó ötlet -e mert nincs kedvenc együttese, persze van akit kedvel meg meghallgatja, hát nem tudom. :D majd kitalálom. Köszi a válaszokat!

2019. nov. 17. 12:14
 7/7 anonim ***** válasza:

Ugyanezzel a gonddal kuzdok... otletem sincs. de a felsoroltak:

Könyv: csak kindlet hasznal, oda meg ingyen tolt konyveket...

társasjáték, van nehany, de nem szereti

ördöglakat: idealis ajandek NEKEM, de nem neki

karóra: mar kapott

határidőnapló: engem hasznal naplokent... a papir alapu a polcon porosodna...

koncertjegy: nincs kedvenc egyuttes, nem koncertre jaro tipus (2.5 eve vagyunk egyutt, nem volt koncerten ez ido alatt)

foci meccs jegy szerencsere utalja a focit :D kondibérlet: Havi berlete van, automatikusan vonjak a szamlajarol a dijat...

tematikus ajándékcsomag Ez Erdekel :) peldaul???

2019. nov. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!