Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Ti karácsonykor minden rokonna...

Ti karácsonykor minden rokonnak külön vesztek ajándékot?

Figyelt kérdés

Lehet a kérdésem kicsit kétértelmű .

Most költöztünk el a párommal. Két hete élünk együtt és közeleg a karácsony. A szűk családi körnek és a párom szüleinek már bevásároltam ajándékokból, de másnak nem.

Értve itt a rokonságot. Rengetegen vagyunk, én soha nem ajandekoztam külön mindenkinek , úgy adtuk, hogy a mi családunktól kapják. De mi már külön háztartás vagyunk. Nem tudom...hogy illik?


Eddig mindig anyával jártuk a boltokat és mindenkinek külön ajándékra rengeteg pénz el ment. És most ujitottunk fel.. Oké..karácsony. és van akit egyszer látok egy évbe..ekkor..van aki nem a szívem csücske...de van aki meg megsértődik.

Ti hogy szoktátok??


2019. dec. 14. 21:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Külön, valami nagyon minimál apróságot, de mindenkinek ugyanazt. Csak fiúknak és lányoknak más színben. Gondolok itt olyanokra hogy egy bögre, beleállítva néhány apró édesség pl. Becsomagolva szépen. Ha mindenkinek ugyanazt veszed, csak egyszer kell kifundálni, és könnyebb összerakni úgy hogy ne nagyon drágára jöjjön ki.
2019. dec. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak a szülőknek veszek ajándékot, mert őket egy évben többször is látom. Olyanoknak nem veszek, akiket minden évben 1x látok karácsonykor, mert azok idegenek abból a szempontból is, hogy nem vérrokonok, meg abból a szempontból is, hogy karácsonykor sem beszélek velük egy szót sem, hiába akkor az 1x látom őket az évben. :D
2019. dec. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!