Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Lehet bankkártyával?

Lehet bankkártyával?

Figyelt kérdés
Kb 1 óra múlva indulnék a csomagomért postára amit küldtek nekem. Addigra hátha kapok választ. Ki tudom fizetni bankkártyával a csomagot, vagy azt csak kp-val lehet? MPL utánvétes a csomag

2020. jan. 22. 14:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet.
2020. jan. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem lehetett.
2020. jan. 22. 16:00
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát, bocs. Tudtommal már minden postán bevezették ezt a fizetési módot.

Netán valami kisebb vidéki postán lehettél, ahol még nem történt meg a fejlesztés.

2020. jan. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 MancsWolf válasza:
100%
Így van. Én még a csekkeket is kártyával szoktam fizetni ami még úgy jön
2020. jan. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én azzal szoktam.
2020. jan. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Pont ezért értelmetlen a kérdés, mivel nem tudjuk, melyik postára akartál menni.

Én eddig vagy 150 postán jártam az országban mindenfelé, és mindenhol lehetett kártyával fizetni, de ezek szerint van olyan is, ahol nem lehet.

Ezt mi hogyan tudtuk volna neked egyéb adatok nélkül megválaszolni...? Na, mindegy.

2020. jan. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Tisztelt kérdező?


Nemcsak az adott postát nem írtad meg, de a kommentben sem írtad meg, hogy miért nem lehetett bankkártyával fizetni? Egyáltalán nem lehetséges, vagy csak technikai hiba állt fenn? (Például, a falusi boltunkban lehet bankkártyával, sőt, mobiltelefon alkalmazással is fizetni. Ha valaki megkérdezi, ezt válaszolom. Igen ritkán, de van meghibásodás. Például, hétfőn délelőtt nem lehetett, meghibásodott az adatátviteli vonal. Ha valaki előtte érdeklődött volna a lehetőségről, igent mondtam volna, aztán visszafelé jövet mondhatta volna, hogy nem lehetett.)


A posta honlapján nagyon részletes tájékoztató van az egyes postákon való szolgáltatás igénybevételi lehetőségekről; nem nehéz kitalálni, hogy a posta honlapján nézze meg az ember, ha ilyen kérdése van.

Például, egy mindössze 488 lakosú településen levő postán, Egyeden is van bankkártyás fizetési lehetőség: [link]

Annyira általános, hogy még csomagot házhoz kézbesítőnél is lehet bankkártyával fizetni; még ajánlják is, mert kényelmes és díjat sem számítanak fel érte: [link]


Úgyhogy, nem veheted zokon – hogy posta megnevezése nélkül – igen volt a válasz. (És nem vagyok biztos abban, hogy egyáltalán nincs lehetőség ott, ahol átvetted a csomagot; bár, lehet. Lehetséges technikai hiba, vagy az, hogy a postai dolgozónak egyszerűbb volt készpénzt kérni.)

2020. jan. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Elég valószínűtlen, hogy nincs kártyás fizetési lehetőség egy postán. A falunkban a helyi postás kézbesítő hónapok óta egy kézi terminált használ, azon jegyzi a kézbesítés adatait, azon kell aláírni az átvételt.
2020. jan. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ugyanez van, mint #8-nál, de már vagy 2 éve. Kis faluról van szó.
2020. jan. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
LEHET kártyával fizetni.
2020. jan. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!