Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » DIY ajándékok párkapcsolatban...

DIY ajándékok párkapcsolatban fiú/férfi részre?

Figyelt kérdés

Szeretnék különleges ötleteket, akár videókat linkelve, hogyha valaki más is erre keres rá ez egy jó "gyűjtőhely" legyen.

18 éves az adott illető, viszonylag romantikus szóval jöhetnek érzelmesebb dolgok is.


Amiket már adtam azok szerintem az összes ilyen alap ötlet ami hirtelen eszébe jut mindenkinek, de leírom (másnak ez lehet új ötlet lesz, de ti már ne írjátok).

Ne vegyétek rosszindulatúan a felsorolást, és ne írjátok kérlek hogy miért kell ennyit ajándékozni, nem pár hónapja vagyunk együtt, ezek időben eloszlottak.


Open when levelek

Sima levelet kap, meg az hogy leírom hogy miért szeretem az már megvolt.

Dobozkákat is kapott fából amit én díszítettem ki

Olyan is volt, hogy cetlikre írtam, hogy miért szeretem

Karkötő, ékszer nem játszik most (de másnak lehet ötlet).

Közös ruhánk van, pénztárcát már díszítetettem neki

"Kuponokat" is adtam, de az sajnos nem jött össze annyira

Saját képes dolgokból kreatívabbat mondhattok, de akkor ne annyi legyen hogy tegyem be egy képkeretbe

Sajátkezű képeslapok szintén voltak

Sűtni sütöttem már neki

Az hogy soroljak fel randi ötleteket nem játszik

Adtam már neki növényt magam által festett cseréppel

Vászonra festeni nem tudok annyira és szeretnék most kicsit "nívósabbat"


Köszönöm, ha elolvastátok!



2020. jún. 15. 08:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Tudom ez nem teljesen DIY (csak akkor ha van hozzá megfelelő eszközöd), de ha szereti a barátod a bort vagy akármit akkor ilyesmit csináltathatsz neki. Én anno egy közös képet és idézetet kértem egy ilyen boros dobozra.

[link]

2020. jún. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha a közös pólótok nem olyan, akkor szerintem a batikolás nem rossz ötlet, ha ilyen a stílusa.

Fiúknak a fekete felső+domestos jobban szokott tetszeni, mint a szivárványos minta, de persze te ismered az illetőt. :)

De sima textil markerrel is rajzolhatsz neki egy felsőre (én mondjuk világ térképet rajzoltam, galaxist meg egy arcot) Nem kötelező a kézügyesség, elég ha csinálsz egy sablont (erősítsd rá a képernyőre az A4es lapot és rajzold át a mintát, utána vágd ki, helyezd rá a felsőre és festhetsz is)

Esetleg csinálhatsz egy exploding boxot is. (viszonylag könnyű elkészíteni)

2020. jún. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

- Élmény: meglepetés kirándulás piknikkel, amit te szervezel

- Kincskereső játék pl. születésnapja alkalmából barátai beavatásával

- Kulcstartó (alapanyagok kellenek hozzá, pl. pixel hobbys)

- Bögre-melegentartó (Ez egy puhább, téglalap alakú textilcsík tépőzárral, amit kedved szerint díszíthetsz, lehet pl. szőrös vagy polár anyag, a bögre köré kell tépőzárazni. Anyagmaradékból, akár régi megunt plüssből megvarrható. Ha egy kis pénzt is szánsz rá, vehetsz egy sima ikeás bögrét hozzá.)

2020. jún. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Uuuuuu, a lelki társam.🥺🥰

Rendszeresen készítek kreatív ajándékokat készíteni a páromnak.

Amiket eddig készítettem már (és hirtelen eszembe jut...) :

- igaz már írták, de az exploding box

Rettentő kreatívan ki lehet dekorálni (nem csak fotókkal!), határ a csillagos ég.

- hímeztem (keresztszemes hímzés, rettentő egyszerű - Forma1 logót kapott, majd a széleit kifordítva összevarrtam, vattával kitömtem, amit előtte parfümömmel befújtam)

- fa alapba szögeket vertem (autó formában, de lehet szivecske, stb.), majd cérnával “kitöltöttem”)

Ezen a néven találsz képeket a googleban: String art

- Rose Box: 1db mű rózsa fejet ragasztottam fa dobozba, széleit bekentem ragasztóval, majd csillámporral szórtam meg

- francia kártya lapokra színes papírt ragasztottam, a széleit kilyukasztottam, kulcskarikával átfűztem (lehet szalaggal is), majd kis “történéseket” írtam rá, amik nekem emlékezetesek voltak a kapcsolatunkban

- origamiztam (virágcsokrot, lótusz virágot, japán daru madarat) mindegyik megvan kb 1 db A4-es papírból

- gyöngyszövés (autó emblémát kapott, kulcstartónak készítettem el)

- decoupage technika (jóformán csak szalvéta és ragasztó kell hozzá)

- kevésbé kreatív, de mutatós: szivecskés ‘hógömb’ ,benne közös fényképpel

- befőttes üvegbe hal alakú ropit/krékert öntöttem és ráírtam “Of all the fish in the sea, I’m so glad you chose me.” (Igaz a horoszkópom pont halak, ezért duplán klappolt a dolog.😅)

- Google maps-on megkeresni a fontos helyszíneket (pl. első randi, első csók...), kinyomtatni, szív alakban kivágni, majd képkeretbe beletenni egymás alá valami szép idézettel.😊

- Üveg lapot rendeltem, arra írtam, majd apukám fa talpat készített neki, amiben “állni” tud.

- Vettem pici dísz üveget, amiben már volt színes homok meg egy feltekert papír, amire szintén lehetett aranyos üzenetet írni.

- Kaparós sorsjegyet készítettem (szöveget leragasztottam celluxszal, majd ezt lefestettem vízfestékkel).

- Ha sportol, jó ajándék lehet egy fa éremtartó: [link]

- Készíthetsz társasjátékot, ahol te írod a játékszabályokat.

- Pikniket írták már előttem, de az is nagyon jó ötlet, pláne ha van valamilyen füves park a környéken, illetve mi tartottunk már random pikniket a szobában is.😅

- Közös ágynemű huzatunk

2020. jún. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Upsz, a vége lemaradt...

Szóval közös ágynemű huzatunk is van. (King of the bed, Queen of the house. :D)

- Menjetek el bowlingozni/játék terembe.


Bocsi, kicsit hosszú lett, és még szerintem így is van, amit kihagytam.😄


Sok sikert! Majd írd meg, végül mit készítettél. 😊😊 :)))

2020. jún. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Ahogy így írtátok, leesett hogy csináltam több olyan dolgot is, amit most javasoltatok, de van, ami tetszik azok közül is amit ti írtatok és még nem csináltam.
2020. jún. 20. 20:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!