Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Lehet-e ilyen plüsst készített...

Lehet-e ilyen plüsst készítettni Magyarországon?

Figyelt kérdés

Külföldi videókon már gyakran láttam, azonban érdekelne, hogy Magyarországon lehet-e olyan interaktív beszélő plüsst készítettni, amiben egyedi hang szólal meg? (tulajdonképpen elhunyt nagyapám hangját szeretnénk megszólaltatni, majd nagymamának ajándékozni)

Esetleg van-e más módja ezt elkészíteni?

A válaszokat előre is koszonom:)



2020. jún. 18. 10:51
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Ezt nagyon bizarr volt olvasni is... nagymama biztos örülne neki? Nagyon beteg. Nem lenne szerencsésebb tortát sütni neki?
2020. jún. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
te beteg vagy...
2020. jún. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Miért lenne bizar? Mai napig szívesen hallgatom végig, ahogy a nagypapám énekelt :D kretének..
2020. jún. 18. 23:58
 4/8 anonim ***** válasza:
70%

Én itt csak egy kretént látok, kérdező, és az te vagy.

Én személy szerint azonnal szörnyet halnék, ha a semmiből megszólalna egy halott hozzátartozóm hangja.

De más szempontból nem olyan rossz ötlet, így biztos nem kerültök börtönbe gyilkosságért, rá lehet fogni, hogy baleset. Szofisztikáltabb megoldás, mint baltával agyonverni a nagyit, vagy megmérgezni.

2020. jún. 19. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
66%

Te nem vagy normális.

Hányan írjuk meg le?

2020. jún. 19. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
77%

Szegény,ő egyátalán nem gondolta ezt rosszból,mér kell lehülyézni?meglehet valamit szépen is momdanni.

Ténleg kicsit félelmetes az ötlet,ilyent inkább ne csinálj,de azér hülye nem vagy,sőt szép tőled az ötlet,de hidd el jobb a halotakat elengedni

2020. jún. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm #6os. 6 emberből egynek legalább sikerült egy értelmes nem lélekbe gázoló véleményt írni:)


A többieknek meg tessék👇🏼, nem saját ötlet volt, nem vagyok beteg, nem célom “meggyilkolni” egy szerettemet se. Sőt teljesen normális EQ szinttel és empátiával rendelkezem.



A video, amiből az ötlet eredt:

[link]

2020. jún. 19. 09:00
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésre nem tudok válaszolni, de egyáltalán nem hülye a kérdező! A Build-a-Bear-nek vannak hangfelvevős macijai és van youtube-on csomó olyan felvétel, hogy hogy reagáltak azok akik olyat kaptak. Mindegyik sírt a boldogságtól, hogy újra hallhatja a szerette hangját! Persze kinek mi jön be...


Én inkább varrnék/varratnék egy emlékmacit az illető egy régi ruhájából, szerintem még személyesebb lenne :)

2020. júl. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!