Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mi most a 10 éves kislányoknál...

Mi most a 10 éves kislányoknál a "menő" ajándék?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy nem jó kategóriába tettem, de talán itt van a legtöbb szülő, aki el tudna látni jótanáccsal.

Szombaton megyünk vendégségbe, ahol van egy 10 éves kislány, akinek a napokban lesz névnapja is.

Mi lenne az az ajándék, aminek örülne?

Jómódú család, de a gyerekről nem tudok semmi személyeset, ráadásul nekünk fiúnk van.

Kérlek benneteket, hogy csak olyasmit mondjatok, ami nagy valószínűséggel az Auchanban kapható, mert mi falun élünk és az Auchan mellett fogunk elmenni, más lehetőség errefelé nem nagyon van.


2020. aug. 4. 12:31
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
En ezt így nem tolnám túl ebben az esetben. Vennék neki csokit.
2020. aug. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
71%
Az én 10 éves lányom a könyveket szereti. Az osztálytarsai szeretik a slime-ot. Simiflitteres ruhák. Náluk most ez a menő.
2020. aug. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

9 meg 12 éves lányaim vannak.

Ami legalább egyiknél menő: lego friends, mindenféle, lehetőleg különleges filc, toll, ceruza, szép füzetek, cuki bögre, cuki zokni, bármi amin ló van, slime, simogatós flitteres akármi, valami tolltartószerű szütyő az előbb említett tollaknak, hajbavalók, állatmintás díszpárna.

2020. aug. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%

Lego Friends jó ötlet. Vannak belőle pici, nem drága dobozok is.


Szeretik a színes tollakat, illatos radírokat, aranyos (mintás) füzeteket, noteszeket.


Mindent, ami unikornisos, vagy egyéb kislányos mintás (párna, bögre, ruhácska - de ehhez tudni kellene a méretét)


Plüssök, figurák.


Puzzle, társasjáték, kártyajáték.


Könyvek, színezők.

2020. aug. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon kedvesek vagytok, hálásan köszönöm a segítséget!
2020. aug. 4. 14:48
 6/9 A kérdező kommentje:

Mindenkit felpontoztam, aztán jött egy pszichopata és lehúzta.

Én kérek elnézést, nekem mindegyik válasz hasznos volt!

2020. aug. 4. 16:50
 7/9 anonim válasza:
86%
A slime is menő náluk
2020. aug. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
85%
Minden amit lehet simogatni, és rózsaszín vagy lila.
2020. aug. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
84%

Hát, ha 'lányos' lány, vegyél neki rózsaszín/lila/világoskék -vagy zöld cuki plüsst, iskolai cuccot, unikornisos/kiskutyás/macskás dolgokat, szoba kiegészítőket, pl ha szereti párizst akkor egy olyan kép a szobájába. Valami cuki/szép ékszert, naplót


Könyveket is adhatsz neki, ízlésének megfelelően

Hobbijaihoz kapcsolódó kiegészítőket, pl ha sportol, akkor egy a sportjához kapcsolódó kulcstartót mondjuk (pl mini teniszlabdás kulcstartót) , ha szeret sütni, akkor mondjuk egy tortaformát.


ha végképp nem tudsz mit adni, valami finom, különleges édességet

2020. aug. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!