Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Ajándék ötletek lakásavató...

Ajándék ötletek lakásavató bulira?

Figyelt kérdés
Legjobb barátom és a barátnője meghívtak a lakásavatójukra, amivel csak az a gond, hogy nincs épkézláb ötletem, mit adjak nekik ajándékba. Szobanövényt nem akarok adni nekik, mivel az 5 macskájuk mellett az tuti nem lesz biztonságban. Barátom nagyon kávéfüggő (napi 12x kávézik), de koffeinmentes kávét azért nem kockáztatom meg, mert attól tartok, hogy a fejemen veri szét. Barátnőjének valami kozmetikumot (pl. testradírt vagy tusfürdőt), bonbont, vagy illatgyertyát szánok. Arra is gondoltam, hogy macskafésűt vagy szőrfelszedő kefét veszek nekik, mivel az egyik macskájuk egy perzsa. Ezek csak ötletek, de nyitott vagyok minden javaslatra! A hasznos válaszokért megy a zöld kéz!

2020. szept. 22. 09:59
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem ezek jó ötletek:

[link]


[link]


A lakásavató nem születésnap,szóval nem kell ennyire személyes ajándékok.

2020. szept. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

Ha nagyon szeret kávézni, akkor a kedvenc kávéiból vigyél neki.

Szerintem az elsőbe linket tárgyak nem jók, mert azokat azért szereti mindenki kiválasztani saját magának. Pl. a fürdős cuccok. Meg gondolom, már eleve van szappantartójuk meg wc keféjük. De egy szerintem nem odaillő (de a vendég szerint szép) párnától is kiakadnék.

2020. szept. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

Lakásavatóra lakással kapcsolatos ajándékok illenek, nem ilyen személyes jellegűek.

Ha kávézással kapcsolatos, akkor valamilyen kávézós szett (csésze, kanál, satöbbi), vagy kávétartó bödön.

Ha macskával kapcsolatos, akkor macskás háztartási eszközök, ebből igazából végtelen a lehetőségek tárháza.


Menj el egy lakberendezős boltba, és nézz körbe, tutira találsz jó ötletet.

2020. szept. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%
Nem kell lakással kapcsolatos, akkor se ha lakásavató. Bármit vihetsz, amiről tudod, hogy örülnek. A legtöbben nem szeretik a lakásba való cuccokat. Van már nekik. Vagy ők akarják kiválasztani. Minek még egy kávéscsésze készlet?
2020. szept. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vegyél egy seprűt meg egy felmosót, mert buli után kelleni fog. S értékelik, ha te fogod használni persze:D


Komolyan úgy hívnak el, hogy még ajándékot is elvárnak..."szép kis barát"....a személyed már kevés.

2020. szept. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hálát adok a Jóistennek, hogy az ötös válaszadónak halványlila fingja nincs a barátságunkról. Azért meg különösen hálás vagyok, hogy GYK vagy felfüggesztette a fiókját, vagy ő maga törölte le magát innen (bár a válaszából leszűrt intelligenciája alapján erre vajmi kevés esélyt látok). Legjobb barátom nem várja el tőlem, hogy ajándékot vigyek neki, de meg vagyok arról győződve, hogy jól esik neki is, meg a barátnőjének is, ha szívélyes vagyok vele, nekem pedig ez okoz örömet. Talán ahelyett, hogy másokat olt itt arc nélkül, szerintem neki is meg kéne próbálnia őszinte, mély barátságokat létrehozni, vagy felkeresni egy terapeutát.
2020. szept. 26. 15:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!