Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit kérjek születésnapomra/bal...

Mit kérjek születésnapomra/ballagásra?

Figyelt kérdés

A héten volt a szülinapom, és Anyumék azt mondták, hogy nem sok ötletük van az ajándékhoz, szóval mit szeretnék? Illetve, júniusban elballagtam, és arra sem kaptam (még) semmit, azt is hozzácsapnák.Az eredeti tervem egy laptop volt (bátyám is azt kapott, 170-ért azt hiszem), azt azonban kaptam a suliban, mivel digitális/infó tagozatra járok.

Rólam annyit, hogy szeretem a zenét, zongorázom, trombitázom és gitározom is hobbi szerűen. Ezenkívül lovagolok és szívesen nézek sorozatokat (kedvencem a how i met your mother). A cuki dolgokat, például plüssöket, unikornisokat, alpakákat nagyon nagyon imádom. Kissé gyermeklelkű vagyok, viszont szeretem a művészetet és a csillagokat.

Nem tudom mit kérjek, mivel nincsenek vágyaim, kívánságaim.

Szerintetek?



2020. okt. 11. 10:58
 1/2 anonim válasza:
100%
Szia. Csak te tudhatod, hogy mit szeretnél, szerintem ne mástól várd a választ, hogy milyen ajándékot kérj, mert az nem feltétlenül a te vágyad lesz. Szerintem ülj le, gondolkodj el rajta (tényleg, komolyan!), vagy nézz szét az interneten a kedvenc kategóriáidban, pl amiket itt felsoroltál. Vagy nézz utána azoknak a dolgoknak, amiket eddig ki akartál próbálni, de még nem volt rá lehetőséged, elfelejtetted időközben őket stb. Kirándulás ötletek, helyek, ahova el szerettél volna jutni valamikor, élmények, vagy anyagi dolgok. Remélem segítettem megmozgatni a fantáziádat.
2020. okt. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ez lehet furán fog hangzani, de szerintem a pénzt kérd. Félre tudod tenni, szóval ha később valamire szükséged lesz, megtetszik akkor lesz rá kereted. Talán ez hasznosabb mint most kérni valamit ami nem kell nagyon :)
2020. okt. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!